Алкогольне морозиво від Guinness

Алкогольне морозиво від Guinness

До свята Дня Святого Патрика відомий ірландський виробник пива Guinness разом із брендом алкогольного морозива Tipsy Scoop випустили у продаж обмежену серію алко-морозива.

Нове морозиво має оригінальну назву «Lucky Sundaes Guinness Draught Ice Cream with Maple Pancake Crunch» та містить 5% алкоголю. «Ласощі» можлибо придбати через онлайн-маркетплейс Goldbelly, про що повідомляє The Dairy News.

Пікантний смак темного стауту із вершковою присмаком морозива може здатися незвичайним та несподіваним. Але патока, підсмажені нотки Guinness та молочний смак морозива гармонійно поєднувалися, щоб створити солодовий смак, який сподобається любителям відтінку умами з кленовим ароматом.

Щоб ще більше поринути у ірландський дух, Tipsy Scoop пропонує креативні способи додати Guinness до святкування Дня святого Патріка. Один із варіантів – подвійна порція спеціального морозива, вкрита пивом Guinness. Крім того, ентузіасти можуть виготовити жартівливу варіацію класичного Бойлермейкера, опустивши кульку алкогольного морозива в келих пива.

Вершкова насолода, але точно не для дітей)

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв