Про Проект

Ми раді Вас вітати на фаховому українському інформаційно-аналітичному сайті, присвяченному сфері гостинності — порталі «HoReCa — Ukraine«.

Цей проект був розроблений та супроводжується консалтинговою компанією «СІД-Консалтинг груп» — ресторанний консалтинг та керування HoReCa-проектами в Україні і за її кордонами.

Пропонуємо до Вашої уваги різноманітну оглядову, новинну та аналітичну інформацію, присвячену різним аспектам ресторанного та готельного бізнесу в Україні та в усьому світі. Анонси, статті, ринкові огляди та дослідження, авторські рецепти, профільні книги та освітні програми – це лише частина представленого на сайті інформаційного продукту.

Розвиток ресторанного та готельного бізнесу в Україні відбувається дуже динамічно, і ця тенденція продовжуватиметься й надалі. Наша команда намагається так само динамічно представляти для Вас всі найцікавіші трендові зміни та інновації HoReCa-ринку.

З нами кожного місяця, у середньому, більше ніж
25 000 унікальних користувачів
та понад 40 000 проглядів сторінок

Основна частина яких – понад 80% припадає на великі міста України: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Суми, Вінниця, Полтава.

Цільова аудиторія порталу — це переважно спеціалізована бізнес-аудиторія діючих та потенційних фахівців, власників, менеджерів та співробітників компаній сфери гостинності, та Гості закладів.

Наша Команда — прогресивна та динамічна, відкрита до різноманітних форм та форматів співробітництва. Ми завжди будемо раді Вам як Партнерам чи Гостям сервісу «HoReCa — Ukraine».

Запрошуємо Вас у різноманітний та смачний світ гостинності та гастрономічної насолоди)

Співробітництво з Порталом >>>