Правила використання матеріалів з сайту

Будь-яке повне або часткове використання матеріалів сайту «HoReCa-Україна» — horeca-ukraine.com (далі за текстом – «Сайт») можливо виключно, згідно з наведеними нижче умовами та правилами використання.

«Матеріали» мають на увазі — текстові, фотографічні, графічні, відео та інші можливі формати матеріалів, які опубліковані на Сайті.

Під «Використанням» розуміється будь-яке відтворення, публікація, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення кабелем, переробка та інші способи відтворення, передбачені чинним законодавством України.

Використання матеріалів дозволяється лише за умови активного гіперпосилання (прямого та відкритого для пошукових систем) на безпосередню адресу (уніфікований покажчик ресурсу — URL / Uniform Resource Locator) матеріалу на Сайті. Гіперпосилання має бути розміщене в першому абзаці матеріалу, що використовується. Розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Наявність гіперпосилання обов’язково, незалежно від повного або часткового використання матеріалів Сайту.

Використання фотографічних матеріалів Сайту дозволяється за умови посилання на джерело матеріалу — horeca-ukraine.com. Якщо на фотографії є ім’я автора/фотографа/стиліста (або інша інформація про автора) та/або watermark (водяний знак) Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язкова.

У разі необхідності використання текстових, фотографічних, графічних, відео та інших розміщених на Сайті матеріалів, права на які належать третім особам, користувачам необхідно звертатися до цих осіб.

Надсилаючи свої матеріали на модерацію, автор контенту автоматично дає свою згоду на використання публікації та персональних даних. Відповідальність за зміст даних несуть користувачі. Думка авторів статей, розміщених на Сайті може відрізнятися від власної позиції адміністрації сайту та Компанії-Власника інтернет ресурсу. Редакція зобов’язується зберігати конфіденційність персональних даних користувача.

Частина матеріалів можуть публікуватися на Сайті на правах реклами незалежно від розділу публікації. За зміст рекламної інформації несе рекламодавець.

Адміністрація Сайту має право в будь-який час вносити зміни до цих умов. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції Правил на Сайті.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права на доступ до цієї інформації.

Порушення цих умов розцінюватиметься як порушення захищених законом прав інтелектуальної власності та права на інформацію. Таке порушення розглядатиметься як використання матеріалів без дозволу компанії. У таких випадках компанія залишає за собою право на захист своїх прав у судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

Ці Умови поширюються на інформаційні агенції, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) та друковані засоби масової інформації, фізичних та юридичних осіб.

Компанія не несе відповідальності за зміст контенту, який розміщують користувачі у коментарях.

Адміністрація Сайту залишає за собою право модерації всіх матеріалів, доданих на сайт користувачами, та їх облікових записів, включаючи їхнє блокування та видалення при порушенні правил використання Сайту та Угоди користувача.