Висока оцінка українських вин від Консультанта Королеви Великобританії

Висока оцінка українських вин від Консультанта Королеви Великобританії

Одна з найбільш топових винних критиків світу —  Дженсіс Робінсон (Jancis Mary Robinson) — дала високу оцінку винам компанії 46 ParallelWine Group. Іменитий винний оглядач Financial Times, володар Order of the British Empire продегустувала українські вина і оцінила їх за 20-бальною шкалою в діапазоні від «Видатного вина» (Distinguished) до «Чудового» (Superior), пише видання Drinks +.

Саме завдяки Комунікативній медіагрупі Drinks+ Дженсіс Робінсон у Лондоні продегустувала вина декількох компаній — 46 Parallel, Beykush Winery, SНABO.

 Визнання міжнародного експерта отримали обидва вина 46 Parallel Wine Group, які були представленні для дегустації:

  • Grand Admiral Brut Nature  (класичний метод шампанізації з витримкою на осаді  21місяць, вінтаж 2018 р.) –  16 балів.
  • Grand Admiral Merlot (марочне сухе червоне, вінтаж 2016 р.) – 15,5 балів.

Зразки отримали високі бали і коментарі безкомпромісної в питаннях якості консультанта Її Величності Королеви Великобританії, які публікуються на JancisRobinson.com.

— Чергова сенсаційна новина для нас з Лондона. Нещодавно ми щиро раділи перемозі наших 7 вин на конкурсі London Wine Competition, а вже зараз отримуємо високі бали від винного експерта світового рівня Дженсіс Робінсон. Ця незалежна оцінка поважного професіонала такого високого рівня для нас особлива, – говорить Анна Горкун, власниця та СЕО 46 Parallel Wіne Group. –  Це не просто визнання, це – підтвердження того, що ми рухаємося в правильному напрямку нанести Україну на виноробну мапу світу та гідно підтверджуємо наше кредо «Proudly Ukrainian». Разом із колегами – SHABO та Beykush Winery – ми вкотре демонструємо світові, що є виноробна Україна, що вітчизняні вина гідні того, аби про них знали та високо цінували на усіх континентах.  Ця ініціатива навряд чи вдалася, якби не Drinks +, за що їм окрема подяка. Рухаємося далі у напрямку нових перемог!

У високих винних колах ім’я британського винного критика Дженсіс Робінсон викликає глибоке почуття поваги, це справжня легенда у винному світі. Відомий журналіст та письменник з вин, зараз вона веде щотижневу колонку для Financial Times та пише для свого веб-сайту JancisRobinson.com, що оновлюється щодня. Крім численних титулів і почесного статусу,  вона енолог винних погребів Її величності Королеви Великобританії Єлизавети II. Ця жінка підносить суспільству вино, як мистецтво. Вона неодноразово зізнавалася, що  щаслива кожен день насолоджуватися смаком вин із різних країн, серед яких є дуже чудові! У переліку її відомих книг: «Як дегустувати вино. Теорія і практика», яка для багатьох стала справжнім путівником в світі вина і гурманства.

Отставить отзыв