Винайдено келих для пива, який забезпечує «три різні смакові відчуття»

Винайдено келих для пива, який забезпечує «три різні смакові відчуття»

«Ідеальний» пивний келих був створений японською дизайнерською студією Nendo, щоб максимізувати «освіження, аромат і насиченість» під час вживання.

Келих, виготовлений Nendo для найстарішого в Японії пивного бренду Sapporo, має асиметричний силует, який впливає на те, як напій взаємодіє з смаком того, хто п’є, і має прямі сторони спереду та ззаду, тоді як ліва сторона вигинається всередину, а права сторона вигинається назовні. .

Він був розроблений компанією Nendo як «ідеальний» пивний келих для покращення смаку першого розлитого пива Sapporo, випущеного у 1977 році, відомого як Kuro Label за назвою чорної етикетки.

Говорячи про винахід, команда Nendo пояснила: «Kuro Label добре відомий своїми кількома різними смаковими профілями, починаючи з «першого ковтка», «середини» і закінчуючи «останнім ковтком». Це справжня «подорож складних смаків і насолод» в одному напої. Щоб максимізувати насиченість і аромат пива, був розроблений келих із трьома різними смаковими відчуттями».

Дизайнери Nendo розповіли, навіщо вони зробили «прямий бік келиха Sapporo, щоб дозволити пиву стікати вздовж центру язика споживача до задньої частини рота, щоб надати насичений, освіжаючий смак», і пояснили, що «це дозволяє пити пиво трьома різними способами».

За словами Nendo, форма келиха підкреслює ці різні смакові відчуття та смаки, які містяться в пиві, «пропонуючи спосіб насолоджуватися багатьма відчуттями в одному келиху».

Раніше Nendo працювала над такими винаходами, як пивні банки з двома фіксаторами, які допомагають налити ідеальну піну, яку компанія представила минулої весни.

Компанія Nendo була заснована в 2002 році Окі Сато після того, як він отримав ступінь архітектури в Токійському університеті Васеда. Відповідно до звітів про дизайн, робота студії «вносить нотку гумору чи винахідливості в речі, з якими люди взаємодіють щодня, зберігаючи при цьому мінімалістичну японську чутливість».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв