«Тварини очима машини» - виставка картин, згенерованих штучним інтелектом

«Тварини очима машини» - виставка картин, згенерованих штучним інтелектом

ГО «Відкриті клітки Україна» організували першу в Україні виставку зображень тварин, що були згенеровані штучним інтелектом.

Виставка під назвою «Тварини очима машини» проходитиме з 1 по 13 листопада у Києві, а згодом і в інших містах України. Герої робіт — тварини, чиї життя, емоції, біль люди не помічають. На жаль, абсолютна більшість хребетних тварин у сучасному світі — ресурс.

«Нам стало цікаво, чи зможе штучний інтелект зобразити те, що ми вперто не помічаємо — особистість окремо взятої фермерської тварини, її характер, красу, унікальність. Портрети, які згенерувала нейромережа за нашими запитами, вразили нас глибиною, — ділиться координатор виставки, активіст ГО «Відкриті клітки Україна» Славік Кот, — і ми вирішили поділитись з усіма цими роботами». 

Варто зазначити, що кожна картина цієї виставки — унікальна. Всі вони згенеровані активістом ГО «Відкриті клітки Україна» за допомогою нейромережі Midjourney і надруковані на полотні в єдиному екземплярі. Midjourney — це, по суті, бот на основі штучного інтелекту, який створює картини за текстовим запитом. 

Усі виставлені роботи будуть продаватись. Виручені кошти підуть на закупку рослинних продуктів спільно з ГО «Львівська веганська кухня» для відправки військовим, які не вживають м’яса.

Виставка пройде з 1 по 13 листопада у Києві, в барі Карма. Години роботи закладу з 16.20 до 22.00. Адресу закладу можна дізнатись, написавши в соціальні мережі Карми чи Відкритих кліток.

Детальніше про виставку тут.

ГО «Відкриті клітки Україна» — частина організації «Anima International», що налічує у своєму складі 6 європейських країн. Організація була створена в Україні у 2017 році в межах міжнародної ініціативи з захисту прав тварин, що перебувають на промислових фермах.

Отставить отзыв