Сінді Кроуфорд створює текілу Casamigas Jalapeño

Сінді Кроуфорд створює текілу Casamigas Jalapeño

Супермодель Сінді Кроуфорд і засновники Casamigos, серед яких відомий актер Джордж Клуні, створили текілу Casamigas зі смаком халапеньо.

Над Casamigas Jalapeño Tequila також працювали інші співзасновники Casamigos Ренде Гербер і Майк Мелдман.

Ультра-преміальна Casamigas виготовляється з Casamigos Blanco Tequila, яка повністю виготовлена ​​з агави Blue Weber. Текіла природно ароматизована халапеньйо, щоб надати напою гостроти.

Кроуфорд сказала: «Як би я не любила Casamigos, мій улюблений напій для веселого вечора — це тонка, пряна Casamigos Margarita.

«Casamigas Jalapeño робить це набагато простіше. Це Casamigos з перчинкою».

Текіла Casamigas Jalapeño у пляшках 40% ABV доступна по всій території США за рекомендованою ціною 49,99 доларів США за пляшку об’ємом 750 мл і 60,99 доларів США за пляшку у один літр.

Дегустаційні ноти включають гострий халапеньйо з відтінками цитрусових і солодкої агави.

Гербер додав: «Сінді була частиною історії Casamigos з першого дня, і я радий, що тепер вона може додавати свої особливі штрихи до цього напою. Він створювався понад шість років».

Дизайн пляшки для нового бренду залишається вірним оригінальному вигляду Гербера, але з додаванням полум’я вогню, що нагадує прянощі халапеньо. Крім того, букву «о» в оригінальній назві «Casamigos» було викреслено та замінено на «а».

Крім того, ініціали засновників були перекреслені та замінені на «CC» для Кроуфорд. Між підписами Клуні та Гербер також додано підпис моделі.

У січні минулого року на платформі електронної комерції Drizly Casamigos був названий найбільш продаваним алкогольним напоєм серед знаменитостей .

Diageo придбала Casamigos у 2017 році в рамках угоди на суму до 1 мільярда доларів США.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв