Онлайн-виставка Food Processing Ukraine 2021

Онлайн-виставка Food Processing Ukraine 2021

Виставка Food Processing Ukraine 2021, яка об’єднає українських та італійських учасників харчової та переробної галузі, відбудеться онлайн з 6 по 9 липня 2021 року. У виставці візьмуть участь 17 італійських підприємств харчової промисловості.

Це буде справжньою подією в прямому ефірі, в якій зустрінуться італійські та українські компанії, які працюють у харчовій галузі. Вони зможуть взяти участь у конференціях, виставках, зустрічах B2B та семінарах. Торгово-промислова палата Італії прагне підтримувати компанії в процесах їх інтернаціоналізації.

Запрошуються: дистриб’ютори, гуртовики, продавці та українські компанії

Подія відбудеться онлайн з 6-го по 9 липня 2021 у вигляді першої онлайн-демонстрації безпосередньо організованої та контрольованої Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні у співробітництві з FederCamere. У виставці буде залучений сектор переробної та харчової галузі за участі італійських фірм, які зацікавлені встановити комерційні зв’язки з дистриб’юторами, оптовиками, продавцями та українськими фірмами.

Італійські підприємства займаються виготовленням систем для сфери напоїв, пропонують устаткування для розливу рідин від соків до вина, холодильні системи, лінії переробки овочів, машини та системи для молочної промисловості, хлібобулочних виробів, сучасні рішення для консервації, фільтрації, автоматичні склади, пакувальне обладнання та інша продукцiя.

Участь в онлайн-виставці – безкоштовна!

Всі бажаючі можуть взяти участь у події безкоштовно за допомогою платформи b2bitalia.org. 

Відвідувачі матимуть змогу переглядати стенди різноманітних фірм-учасників та програмувати з ними зустрічі. Щоб прийняти участь у зустрічах b2b необхідно мати обліковий запис Zoom. Італійською стороною буде наданий перекладач для діалогів з приводу різноманітних питань.

Офіційні партнери заходу 

Офіційними партнерами заходу є Crèdit Agricole Ukraine та Premier Expo – перший виставковий український оператор. Більше 20 років команда професіоналів, яка організовує міжнародні виставки, працює над налагодженням плідної співпраці між підприємствами з більш ніж шістдесятьма країнами представляючи на українському ринку кожного року нову продукцію та марки. Серед важливих виставок ними також організована WorldFood Ukraine, де наша установа разом з асоційованими партнерами буде брати участь.

Мета проведення Food Processing Ukraine 2021

Ми раді, що маємо змогу просувати нашу місію не зважаючи на період невизначеності, в якому ми знаходимось. Хочемо підтримати підприємства і допомогти в запуску процесів інтернаціоналізації, через це було прийняте рішення створити платформу спеціально для цієї події, щоб мати змогу організовувати заходи онлайн з очікуванням повернення до виставок в звичайному режимі – коментує почесний Президент Торгово-промислової палати Італії в Україні Ренато Вальтер Тоньї.

Торгово-промислова Палата Італії в Україні створена з метою підтримки та сприяння розвитку комерційного обміну та економічної кооперації між Італією та Україною. Вона зареєстрована в урядовому реєстрі Торгових палат Італії, знаходячись на 43 позиції Unioncamere, у розділі Італо-іноземні та іноземні торгові палати в Італії, офіційно визнані Міністерством економічного розвитку. ТПП в процесі своєї діяльності оперує в італійському офісі в Торіно та українському у місті Києві.

Зареєструватися можна за посиланням:  https://www.b2bitalia.org/free/

Детальнішу інформацію про італійських учасників онлайн-виставки можна отримати, зателефонувавши за номером в Україні : (044)223-16-12 або написавши на email – segreteria.kiev@ccipu.org

Отставить отзыв