Нове пиво Trooper Pale Ale від Iron Maiden та Robinsons

Нове пиво Trooper Pale Ale від Iron Maiden та Robinsons

Співпраця Robinsons та Iron Maiden надала для усіх поцінювачів продукту — абсолютно нове легке пиво ABV Trooper під назвою Trooper Pale Ale.

Нове пиво 3,4% ABV – це найлегкий світлий ель зі смаком хмелю та цитрусу. Компанія Robinsons представила Trooper Pale як пиво з найнижчою міцністю в асортименті, що контрастує з обмеженою серією пива з міцністю 10% ABV, випущеною минулого року, і флагманським елем Trooper 4,7%, який був випущений у 2013 році.

 Пляшка містить новий дизайн етикетки із зображенням ікони Iron Maiden Trooper Eddie, який нагадує образ поточного світового туру гурту — The Future Past. Кришки пляшок продовжують ілюстрацію з датою колекції, яка формує історичну шкалу часу та експозицію.

Trooper Pale Ale розпочали продажі у 321 магазині ASDA в Англії, включаючи рідний магазин пивовара в Стокпорті. Нове пиво також можна буде придбати в онлайн-магазині Robinsons Brewery та його центрі відвідувачів.

Продукт також буде доступний на експортних ринках через Sovereign Beverage Co. з літа, повідомила пивоварня.

Trooper став історією успіху Robinsons і рок-гурту: з моменту запуску в усьому світі було продано понад 30 мільйонів пінт (більше 17 млн. літрів), а продукт експортувався до 60 країн світу.

Немає головного болю

Соліст Iron Maiden Брюс Дікінсон сказав: «Я поставив директору пивоваріння Мартіну Віксу найскладніший виклик.

«Зваріть для нас справжнє класне пиво без шкоди для смаку – і знаєте що? Він просто пішов і зробив це – як ми всі знали, що він це зробить! Це Trooper… але без головного болю!»

Олівер Робінсон, керуючий директор відділу пива в Robinsons, сказав, що пивоварня «рада» продовженню співпраці з Iron Maiden після «після 11 років спільного успіху».

Він сказав: «Trooper Pale — це захоплюючий новий запуск, оскільки ми черпаємо натхнення з ринкових тенденцій пивної промисловості».

Вино

Ця новина з’явилася після того, як Iron Maiden об’єдналися з імпортером і дистриб’ютором Ehrmanns Wine, щоб створити вино, натхненне однією з останніх пісень гурту хеві-метал.

Натхненний піснею гурту Darkest Hour 2021 року, Iron Maiden Darkest Red — це все ще червоне вино Douro DOC (також із урожаю 2021 року), отримане від історичного продюсера Van Zeller Wine Collection.

Запускаючи продукт на ProWein, керівник відділу продажів Ehrmanns Wine Пол Даніель розповів відділу напоїв, що гурт висловив інтерес до інших португальських вин компанії, а також, що фронтмен Брюс Дікінсон виступив на конференції Wine Future у Коїмбрі, Португалія, був щасливим збігом обставин минулого року, оскільки це португальське столове вино було в розробці.

«Ця робота йшла протягом року», — сказав він. «Ми обрали Douro DOC, тому що він розвивається. Існує галас про португальські вина. Якби ми зробили ще один Мальбек, це був би просто інший Мальбек – а це щось інше. Це руйнівне вино в руйнівній категорії».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв