Нова реклама Guinness з Джейсоном Момоа

Нова реклама Guinness з Джейсоном Момоа

Відомий актор із «Гра престолів» та «Аквамен» Джейсон Момоа став співрежисером і знявся в останній рекламі бренду Guinness, прем’єра якої відбулася якраз до Дня Святого Патріка.

Для Момоа це партнерство є реалізацією мрії, яку він мав більше десяти років: «Я хотів стати режисером для Guinness вже 12 років. У них, як на мене, найкраща реклама у світі. Було весело подати їм цю ідею, їм вона сподобалася і тепер це перетворилося на роботу мрії».

Ідея під назвою «Чудовий день для Гіннесса» полягає в тому, що Момоа, який народився на Гаваях, був шокований виявленням того, що насправді він на 2% ірландець. Це спонукало його бігти вулицями та увірватися в ірландський бар, де він кричить про свою нещодавно відкриту спадщину, перш ніж взяти пінту чорного пива і сказати: «Я знав це».

Директор бренду Guinness США Джойс Хе сказав: «Нарешті робота з Джейсоном була такою особливою. Протягом багатьох років він був нашим великим шанувальником, і, звичайно, ми є його великими фанатами. Але це більше, ніж просто ще одне партнерство: разом із Джейсоном ми починаємо нову главу в нашій знаковій історії, яка приведе Guinness до більшої кількості людей, місць і святкувань. Я не можу дочекатися, щоб продовжувати ділитися зі світом тим, що ми вже знаємо: будь-який день є прекрасним для Guinness».

У епізодичній ролі виступає мати Момоа, Коні, яка, згідно з Вікіпедією, має певне ірландське походження. У рекламі, коли Момоа розкриває свою спадщину, вона каже: «Стривай, тоді поцілуй мене».

«Це був мій перший акторський досвід, тому я трохи хвилювалася», — пояснила вона, але поділилася, що «отримала дуже задоволення» на знімальному майданчику.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв