Moët & Chandon демонструє «авангардний рельєф»

Moët & Chandon демонструє «авангардний рельєф»

Нова робота американського художника Деніела Аршама була виставлена ​​на загальний огляд у підвалах Moët & Chandon в Еперне, Шампань.

Авангардний рельєф вперше був показаний восени минулого року, на святкуванні 280-річчя торгового дому в Парижі разом із випуском його нового престижного кюве під назвою «Collection Impériale Création«, яке фактично замінює знятий з виробництва MC111.

Зараз мистецькі роботи зберігаються в Galerie Impériale, яка є новою «центральною точкою» для екскурсій історичними підвалами будинку.

Створений на замовлення Moët & Chandon, рельєф є одним із найбільших у регіоні та має на меті створити «непідвладну часу якість» разом з пляшками, які його оточують.

Монументальний рельєф має три метри в довжину та 1,3 метри у висоту та відображує «основні елементи, які ілюструють спадщину ТД» з двома центральними патті, які піднімають табличку з «1743», тобто роком заснування компанії Клодом Мое.

Жіноча міфологічна фігура — грецьке божество Фема, включена в дизайн поряд з архітектурним фасадом Château de Saran, який «нагадує сімейну сагу про будинок».

Він також містить зображення розлогих виноградників і дерев’яної бочки для вина.

Аршам вибрав білу литу смолу, яка є певним «реверансом» до крейдяних ґрунтів регіону Шампань та стін підвалів. Є «тонкі сліди» видимої ерозії, щоб ілюструвати плин часу, що є підписом художника.

Його твір був натхненний вітражами біля входу в підвали з 1890-х років. Художник вперше виявив панно під час екскурсії маєтком Moët & Chandon у компанії Бенуа Гуеза, і був «зачарований алегоричним та величним панно».

Говорячи про свої роботи, Аршам сказав: «Для мене велика честь бачити, що мої роботи представлені в такому важливому місці в рамках спадщини Moët & Chandon, Galerie Impériale. Ця співпраця встановила значущий зв’язок між моїм мистецтвом і спадщиною Maison, і я пишаюся тим, що вніс свій внесок у його подальшу історію».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Фото з сайту — https://www.thedrinksbusiness.com

Отставить отзыв