Heineken повністю припиняє свою діяльність в росії

Heineken повністю припиняє свою діяльність в росії

Нідерландська пивоварна компанія Heineken повідомляє, що повністю припиняє свою діяльність в росії й передасть бізнес новому власнику.

Компанія не отримає грошей за активи й спише збитки на €400 млн.

У повідомленні визначається:

«Ми вражені і глибоко засмучені тим, що війна в Україні продовжує розгортатися та загострюватись.

Раніше ми оголосили, що HEINEKEN припинила нові інвестиції та експорт до Росії, припинила виробництво, продаж та рекламу бренду Heineken®, а також оголосила, що ми не прийматимемо жодних чистих фінансових вигод чи прибутку від нашого бізнесу в Росії.

Після раніше оголошеного стратегічного огляду нашої діяльності ми дійшли висновку, що володіння бізнесом HEINEKEN у Росії більше не є стійким та нежиттєздатним у поточних умовах. В результаті ми вирішили залишити Росію.

Ми прагнемо впорядкованої передачі нашого бізнесу новому власнику у повній відповідності до міжнародних та місцевих законів. Щоб забезпечити постійну безпеку та благополуччя наших співробітників і звести до мінімуму ризик націоналізації, ми дійшли висновку, що дуже важливо продовжувати скорочені операції протягом цього перехідного періоду.

За будь-яких обставин ми гарантуємо, що заробітну плату наших 1800 працівників буде виплачено до кінця 2022 року, і зробимо все можливе, щоб забезпечити їхню зайнятість у майбутньому.

Ми не отримаємо прибутку від будь-якої передачі прав власності, і ми очікуємо, що знецінення та інші негрошові виняткові витрати становитимуть близько 0,4 млрд євро.

Після завершення передачі HEINEKEN припинить свою присутність у Росії.

Ми, як і раніше, сподіваємося, що найближчим часом з’явиться шлях до мирного результату».

Також, пивоварена компанія Ab Inbev зупиняє дію ліцензії на виробництво і продаж бренду Bud у росії.

Частка Ab Inbev на мировому ринку оцінюється близько 28%. Продукція продається під міжнародними брендами Budweiser, Stella Artois, Corona, Castle, Beck’s, Leffe і Hoegaarden.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв