Grand Admiral Brut Nature - преміальна новинка від 46Parallel, встановила рекорд України

Grand Admiral Brut Nature - преміальна новинка від 46Parallel, встановила рекорд України

Компанія 46 Parallel Wine Group презентувала українському ринку довгоочікувану новинку —  преміальне ігристе вино Grand Admiral Brut Nature, що вироблене за класичною технологією шампанізації з витримкою в пляшці на осаді не менше 20 місяців.

Презентація преміального вина відбулася 3 листопада в рамках виставки Wine&Spirits Ukraine та ознаменувалася встановленням рекорду України.

Grand Admiral Brut Nature — ассамбляж, створений виноробами 46 Parallel Wine Group із кращого українського винограду сортів Pinot Meunier, Chardonnay і Pinot Blanc врожаю 2018 року.

Преміальне авторське ігристе представлено лімітованим накладом 2620 пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і розкішшю смаку, а також має ніжний особливий відтінок, властивий винам, створеним з винограду сорту Pinot Meunier.

З огляду на час витримки преміального ігристого на осаді — не менше 20 місяців — справжнім мистецтвом виноробів 46 Parallel Winе Group стало досягнення максимальної комплексності вина, тонкого багатого смаку. Завдяки належній технологічної комбінації вдалося зробити Grand Admiral Brut Nature максимально збалансованим, виразним, з ніжним мусом, елегантними нотками витримки і довгим післясмаком.

Grand Admiral Brut Nature має унікальне за складністю оформлення – кругову етикетку. Під час презентації Генеральний директор Книги Рекордів України Ганна Крисюк засвідчила: 46 Parallel Wine Group  встановила рекорд України за найдовшу винну етикетку на пляшку Grand Admiral Brut Nature об’ємом 0,75 л.

СЕО та засновниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун: «Для нас це довгоочікуваний і символічний реліз, який ми готували всією командою більше двох років. Це виклик, з точки зору професіоналізму, оскільки раніше ми не створювали класичні ігристі. При цьому, треба врахувати, що жоден продукт виноробства важко порівняти з класичним ігристим за складністю в технології виробництва. Ми з гідністю, успішно реалізували цей проект і пишаємося його результатами. Також несподівано та напрочуд приємно потрапити до Книги рекордів України. Віримо, що Grand Admiral Brut Nature знайде своїх шанувальників не тільки в Україні, а й в усьому світі. Він ідеально співзвучний з нашим кредо — Proudlу Ukranian».

 Преміальну якість Grand Admiral Brut Nature вже високо оцінили винні експерти: вино отримало найвищі бали Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Одеський залив 2020» в категорії «Ігристі вина».

Довідка про Компанію:

46 Parallel Wine Group — українська виноробна компанія, яка створює вина високої європейської якості, гідні бути візитною карткою України на світових ринках. Вина створені виключно з українського винограду, який народжується на 46-ій  паралелі — в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Компанія представлена двома брендами: преміальним – 46 Parallel та сучасним, емоційним брендом Apostrophe.

Бренд 46 Parallel включає дві лімітовані колекції: витримані марочні авторські вина Grand Admiral та  вишукані легкі преміальні —  El Capitan.

Сьогодні компанія активно запроваджує тренд на якісне українське вино, про що свідчить її діджитал-орієнтованість та визнання експертів: усього з моменту презентації компанії у лютому 2020 року вина 46 Parallel Wine Group вибороли нагороди таких дегустаційних конкурсів, як:

•             Конкурсу Асоціації крафтових виноробів Причорномор’я – «En Primeur – 2019», переможцями якого стали вина  El Capitan Pinot Gris та El Capitan Rose бренду 46 Parallel.

•             Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Одеський Залив 2020». Найвищий бал серед ігристих вин на конкурсі отримало преміальне ігристе Grand Admiral Brut Nature, виготовлене традиційним методом шампанізації з витримкою на осаді 20 місяців. Вищими нагородами також відзначені вино El Capitan Rose та преміальні авторські марочні вина — Grand Admiral Merlot та Grand Admiral Cabernet-Sauvignon-Saperavi-Merlot.

  • Вино El Capitan Pinot Gris бренду 46 Parallel  відзначено срібною медаллю престижного Міжнародного конкурсу Concours Mondial de Bruxelles. 

Представляючи українське виноробство на міжнародній арені, зокрема, у Парижі та Нью-Йорку, 46 Parallel Wine Group також отримала чимало схвальних відгуків визнаних експертів із Великої Британії, Франції, Нідерландів, США, Аргентини, Словаччини тощо.

Фотоматеріали надані компанією 46 Parallel Wine Group, яка є їх власником

Отставить отзыв