Glenlivet Twist & Mix посідає перше місце в рейтингу «Найінноваційніші алкогольні напої 2023»

Glenlivet Twist & Mix посідає перше місце в рейтингу «Найінноваційніші алкогольні напої 2023»

Перше місце в щорічному рейтингу «Найінноваційніші алкогольні напої, представлені 2023 року» від The Spirits Business зайняв Glenlivet Twist & Mix.

Це перший крок шотландського бренду в категорію готових до вживання напоїв, використовує нову запатентовану технологію закривання кришки Vessl і змішування, яка «додає коктейльні смаки в односолодовий The Glenlivet», — сказав Йогеш Ганді, глобальний керівник інноваційного портфоліо шотландського віскі в Chivas Brothers. 

Технологія працює шляхом закручування ковпачка, який приносить «спалах» натуральних коктейльних ароматизаторів із резервуара у верхній частині в рідину, фактично змішуючи коктейль за секунди, який потім можна подавати охолодженим або з льодом у келиху.

Мета — змінити спосіб споживання шотландського віскі та зруйнувати стереотипи, пов’язані з цією категорією. Ганді сказав, що компанія шукала, як «підвищити можливості домашніх розваг, даючи людям доступ до легких, преміальних коктейлів барної якості в їхніх власних домівках, просто повернувши кришку».

Після випробувань у листопаді 2022 року продукт було запущено у виробництво у 2023 році, а потім запущено в США в серпні. На розробку продукту пішло три з половиною роки, додав Ганді. «Glenlivet Twist & Mix був першим у своєму роді в скотчі та ширшій категорії спиртних напоїв», — зазначає він.

Два варіанти, Old Fashioned і New Manhattan, були обрані як «культові та улюблені коктейлі».

«У нас є плани щодо розширення лінійки продуктів The Glenlivet Twist & Mix, але зараз ми перебуваємо в режимі тестування, навчання та оптимізації», — додав Ганді.

«Наша мета — створити смаки, які сподобаються споживачам, тому ми не виводитимемо новий продукт на ринок, доки не будемо знати, що можемо надати щось чудове».

Також, до 5 найкращих напоїв рейтингу увійшли:

На 2 місці — Шотландський бренд Talisker Glacial Edge 45-Year-Old, який був оздоблений дубом, розбитим льодом, що стало новим експериментом у виробництві віскі та першим для бренду від Diageo. 

Компанія відвезла 12 сильно обгорілих бочок з американського дуба до фахівця в Канаді, який їх додатково обробив. Далі, вони були піддані впливу мінусових температур і арктичних вітрів протягом 96 годин, які ламали деревину. Процес збільшує площу поверхні бочок, з якими потім взаємодіє віскі під час завершального періоду в Шотландії.

3 місце у безалкогольного напою Almave, описаний як перший у світі, який виготовлений із блакитної агави.

На 4 місці American Single Malt Cold-Peated Whiskey Brother Justus від компанії Brother Justus, що знаходиться в Міннесоті, США. Представив інноваційний віскі з холодним торфом, створений за патентованим методом округу Ейткін.

Компанія Brother Justus Whisky Company подала патенти в кількох країнах, включаючи Шотландію та Ірландію, на процес виготовлення віскі, який використовує торф у процесі обробки замість копчення солодового ячменю перед дистиляцією. При використанні в фінішній обробці процес холодного торфування відфільтровує домішки, наповнюючи аромат теруару.

Завершує п’ятірку найкращих — горілка Absolut, бренд якої об’єднався з The Paper Bottle Company (Pabaco) у 2019 році, щоб випустити паперову пляшку, яку нарешті можна було придбати у Великобританії в червні в рамках тримісячного пілотного тестування.

Запуск у британській мережі супермаркетів Tesco став першим випадком комерційного продажу паперової пляшки в магазинах міжнародною компанією, що займається алкогольними напоями.

На відміну від попередніх пілотів для готового до вживання продукту Absolut Mixt, який мав нижчу густину на 5%, цю пляшку об’ємом 500 мл було протестовано з використанням вищої густини Absolut на 40%.

Ці одноформовані пляшки першого покоління на 57% складаються з паперу та пластику, який можна переробити. Власник Absolut Pernod Ricard сказав, що паперові пляшки у вісім разів легші, і їх легше носити, ніж стандартні скляні пляшки.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв