DZIDZIO представив оновлений дизайн ігристого Fiorelli Fragolino

DZIDZIO представив оновлений дизайн ігристого Fiorelli Fragolino

Компанія-імпортер Regno презентує українському споживачеві новий дизайн улюбленого ігристого — Fiorelli Fragolino.

Бренд оновив усі етикетки лінійки, шрифти і логотип відповідно до модних тенденцій.

Відеоролік, присвячений ребрендингу, озвучив співак Михайло Хома (DZIDZIO).

Зелена гама поступилася витонченому стилю, розробленому відповідно до найновіших трендів на ринку. Fiorelli Fragolino в оновленій пляшці вже з’явилося на полицях супермаркетів України.

«Зміни – це обов’язковий елемент розвитку. Основна мета ребрендингу — візуально відрізнятися від конкурентів, які активно копіюють бренд Fiorelli. А ще залучення нової цільової аудиторії завдяки новій рекламній кампанії », – зазначає директорка з маркетингу компанії Regno Ольга Артюхова.

За останні місяці бренд Fiorelli випустив кілька новинок. Серед них — перше в Україні та світі безалкогольне Fragolino, яке точно відтворює смак оригінальної версії, а також Fragolino у новому зручному форматі — алюмінієвій банці, об’ємом 0,25 л.

«Ми постійно відстежуємо тенденції та споживчі настрої нашої аудиторії. Саме тому ми вирішили презентувати українському споживачеві напій, який не має аналогів на ринку – безалкогольне Fiorelli Fragolino, що дозволяє насолоджуватися ігристим навіть за кермом. А для тих, хто цінує зручність, — формат, об’ємом 0,25 л, в алюмінієвій банці», – підсумовує Ольга Артюхова.

Отставить отзыв