Жоао Діамант, Керолайн Капороссі та Джессіка Росваль переможці премії Champions of Change

Жоао Діамант, Керолайн Капороссі та Джессіка Росваль переможці премії Champions of Change

Премія Champions of Change визнає та відзначає нових героїв сфери гостинності, які активно впроваджують позитивні зміни й впливають на створення більш інклюзивного суспільства.

Ця премія є частиною програми «50 найкращих ресторанів світу», яку спонсорують S.Pellegrino & Acqua Panna, й Champions of Change була запроваджена у 2021 році у відповідь на відновлення сфери гостинності після пандемії. Нагорода призначена для підтримки зусиль людей, які сприяють значним змінам на краще. Заходи переможців отримають пожертвування, що дозволить їм продовжувати свою роботу та сприяти довгостроковому прогресу в галузі харчування.

Зустрічайте чемпіонів змін 2024:

Жоао Діаманте (João Diamante), Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Бразильський шеф-кухар Жоао Діаманте заснував Diamantes na Cozinha (Діаманти на кухні) у Ріо-де-Жанейро у 2016 році. Відтоді він допоміг тисячам людей із соціально незахищених верств населення навчитися кулінарним і діловим навичкам, які допомагають їм подолати бідність і розпочати кар’єру. в гастрономії. Втративши незліченну кількість друзів через пов’язане з наркотиками та насильством у Ріо-де-Жанейро, де він жив до 24 років, Діаманте використовує гастрономію, як шлях до іншого життя.

Уроджений Жоао Аугусто Сантос Батіста, шеф-кухар отримав прізвисько «Алмаз» від друга, коли вони були дітьми. Діаманте зацікавився їжею під час обов’язкової військової служби у віці 17 років, де він працював адміральським кухарем у ВМС Бразилії. Отримавши стипендію на вивчення гастрономії в університеті, він поїхав до Парижа, щоб працювати у легендарного шеф-кухаря Алена Дюкасса в «Le Jules Verne». У той час як йому запропонували можливість залишитися у Франції, він відчув потребу повернутися в Ріо і працювати для своєї країни, у своєму рідному місті.

Проект Діаманте складається з місячного курсу кулінарії та підприємництва, де він навчає студентів кулінарії, кондитерському виробництву, гостинності, харчовій безпеці, сталому розвитку, маркетингу, продажам та інклюзії. Учнів відбирають на основі економічної та психологічної вразливості та таких факторів, як раса, ЛГБТК ідентичність і статус неповного батьківства. Отримавши харчування та стипендію, студенти можуть повністю зосередитися на курсі, що, у свою чергу, у подальшому дає можливості до працевлаштування.

У 2024 році шеф-кухар відкрив свій перший ресторан Diamante Gastrobar, у якому працюють переважно випускники Diamantes na Cozinha. Оснащуючи вразливих людей можливостями, щоб уникнути бідності та отримати значущу роботу, Діаманте довів себе як справжній борець за зміни.

Керолайн Капороссі та Джессіка Росвал (Caroline Caporossi and Jessica Rosval), Модена, Італія

Roots — ресторан соціального підприємства з платною програмою кулінарного навчання для жінок-мігранток, які захоплюються кухнею, був створений динамічним дуетом уродженки США Керолайн Капороссі та уродженки Канади Джесіки Росвал. Заснований в Модені, Італія, Roots є надихаючим проектом, який допомагає підтримувати та розпочинати кар’єру новим митцям у гастрономії.

Все почалося, коли Капороссі зустріла Еллу, нігерійську біженку. Почувши про її мрію стати першою жінкою у своїй родині, яка працює кухарем, Капороссі допомогла знайти Еллі її першу роботу в сфері гостинності в Food for Soul, некомерційній організації, заснованій Массімо Боттуро.

Капороссі зрозуміла, що важливо не лише допомогти жінкам знайти роботу, але й те, що їм знадобиться підтримка програм навчання, щоб набути досвіду, впевненості в собі та кваліфікації для початку довгострокової кар’єри. Вона зустріла Росваля, відомого шеф-кухаря з Модени, і пара миттєво подружилася.

Дует заснував Асоціацію інтеграції жінок (AIW) у 2020 році, щоб надати жінкам ресурси для закріплення та процвітання. Проект складається з волонтерів із різних культурних і професійних середовищ і навчає 12 жінок щороку протягом чотиримісячного циклу.

Звідти у 2022 році Марія Ассунта Іоеле приєдналася до Капороссі та Росваля як співзасновниця та партнер, щоб відкрити Roots. Заклад — це коворкінг вдень і ресторан вночі. Сезонне меню містить страви, що поєднують культури та різноманітне походження жінок, які працюють у ньому.

Проект став місцем, де жінки-мігрантки, які живуть у Модені, можуть вчитися, працювати та розвивати впевненість у собі, роблячи свої перші кроки до кар’єри в сфері гостинності. Завдяки своїй роботі Капороссі та Росваль намагаються позбутися упередженого ставлення в італійському місті, одночасно допомагаючи жінкам отримати своє майбутне.

Нагороди Champions of Change є однією з низки спеціальних відзнак, які були оголошені в рамках підготовки до 22-ї номінації 50 найкращих ресторанів світу, спонсором якого є S.Pellegrino & Acqua Panna, які буде оголошено 5 червня 2024 року в Лас-Вегасі.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв