Здоровий бургер від чеської мережі Master Burger

Здоровий бургер від чеської мережі Master Burger

Днями в Києві відбулося відкриття четвертого ресторану здорового швидкого харчування чеської мережі Master Burger: до закладів в ТРЦ Dream Town (Оболонь), ТРЦ Retroville (Виноградар) та ТЦ Глобус-1 приєднався ресторан в ТЦ Глобус-2, що на Майдані Незалежності.

На подію завітали акторське подружжя Ольга Сумська та Віталій Борисюк, а також співачки ALYOSHA, Zlata Ognevich, Rubtsova та Анна Добриднєва.

Усі присутні мали можливість спостерігати за створенням бургерів на відкритій кухні та оцінити процес приготування.

«Master Burger – місце, не стільки про класику фаст-фуд меню, скільки про здоров’я, швидкість та смак» — як підкреслює Ірина Сівко, співвласниця української мережі ресторанів Master Burger.

«Ми не використовуємо жодних напівфабрикатів, заморожених заготовок, шкідливих додатків і руйнівних для організму барвників і консервантів».

«Тільки свіже м’ясо, збільшена кількість овочів і зелені в середині бургера, якісний сир, мінімізоване використання соусів і морська сіль замість звичайної».

Найближчим часом буде відкрито ще кілька ресторанів Master Burger у Києві. А надалі, мережа планує активно розвиватися по всій Україні.

Усі фотоматеріали є власністю і наданні компанією Master Burger

Отставить отзыв