WorldFood Ukraine 2023 – «пункт незламності» вітчизняного гастробізнесу

WorldFood Ukraine 2023 – «пункт незламності» вітчизняного гастробізнесу

З 29 по 31 березня 2023 у Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна подія харчової промисловості – 25-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine.

Цьогоріч виставка відбудеться в незвичні терміни – навесні, під час повномасштабної війни, на тлі сирен повітряної тривоги. Викликів багато, але ми підготувалися, щоб організувати безпечну та безперебійну роботу виставки. На випадок повітряної тривоги обладнано тимчасове укриття в першому павільйоні МВЦ, в якому одночасно може перебувати до 2000 людей. Конференц-зал для бізнес програми також розташований під землею, тож тривога діловим заходам не завадить. На випадок відключення електроенергії потужний генератор забезпечить виставковий павільйон світлом і теплом.

В експозиціях WorldFood Ukraine та Wine&Spirits візьмуть участь близько 100 постачальників. Тож відвідувачі зустрінуться із компаніями, які продовжують утримувати свої позиції на ринку під час війни, а також познайомляться зі сміливцями, які відкривають нові підприємства (за даними Опендатабота, вже після початку війни в Україні відкрилось 352 компанії та 1119 ФОПів з виробництва продуктів та напоїв). Відчайдухів в ресторанному бізнесі теж вистачає: з 24 лютого 2022 р. в Україні відкрилось понад 400 компаній та 9000 ФОПів за КВЕДом «Діяльність із забезпечення стравами і напоями». Тож очікуємо, що бажаючих продегустувати новинки, оцінити якість товару та домовитись про подальшу співпрацю буде немало.

Wine&Spirits Ukraine 2023  – місце зустрічі виробників та імпортерів вина та міцного алкоголю з сомельє, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України. 29 березня буде проведено міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards, який покликаний підвищити якість виробництва та культуру споживання вин та спиртних напоїв.

Цьогоріч у експозиції Wine&Spirits свої найкращі вина та алкогольні напої представлять Beykush Winery, Biologist Craft Winery, Асоціація крафтових виноробів України та Асоціація крафтових дистиляторів України. Вина Beykush Winery —  це здебільшого нетрадиційні бленди або рідкісні  експериментальні сорти. Виноградники Бейкуш — це 11 гектарів французьких та італійських клонів білих (Шардоне, Піно-Гріджио, Рислінг, Совіньйон Блан, Ркацителі) та червоних (Піно Нуар, Мерло, Сапераві, Каберне Совіньйон) сортів. Biologist Craft Winery експерементує з різними підходами в виноробстві, має 2 га виноградників у Київській та 14 га у Одеській області. Три роки впроваджує біодинамічний підхід.

Серед учасників виставки WorldFood Ukraine знайдеться чимало цікавих постачальників. Компанія Equadorcoffeе не тільки продає запашну каву та обладнання, а й має власну мережу кав’ярень, тож на підприємстві добре розуміють потреби клієнтів. Carraro Group Ukraine може запропонувати рестораторам натуральні соуси, пюре та сиропи власного виробництва, а також каву і шоколад відомих світових брендів. А пекарня «Бублик» із Харкова здивує асортиментом авторського хліба, булочок для хот-догів та бургерів, асортимент яких був розроблений спеціально для HoReCa.

На «Алеї новинок», окрім продукції цьогорічних учасників, будуть представлені зразки українських виробників, які постійно брали участь в WorlFood Ukraine, а цьогоріч не змогли долучитись через війну. «Вітрину незламних» будуть прикрашати: Артемівська сіль (м. Соледар), солодощі кондитерської фабрики «АСК» (м. Харків), консервація Наш продуктТМ (м. Херсон). «Ми хочемо показати, що віримо у їхню незламність і нашу перемогу, та із нетерпінням чекаємо на повернення цих виробників на ринок і в ряди учасників WorldFood Ukraine», – каже керівник проєкту Олена Улещенко.

Реєструйтеся на виставку безкоштовно з промокодом HORECA за посиланням https://worldfood.com.ua/registration

Business must go on! До зустрічі 29-31 березня в Міжнародному Виставковому Центрі.

Організатор ДП Прем’єр Експо
Тел: +380 (44) 496 86 45 (ext. 245)
E-mail: food@pe.com.ua

Отставить отзыв