WorldFood Ukraine 2018 – головна подія для виробників та дистриб’юторів продуктів харчування

WorldFood Ukraine 2018 – головна подія для виробників та дистриб’юторів продуктів харчування

З 23 по 25 жовтня в МВЦ столиці відбулась головна подія харчової промисловості — 21-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2018.

241 компанія  виробники та постачальники з України та ще 22-х країн світу представили відвідувачам виставки продукти харчування та напої промислового, фермерського, крафтового та органічного виробництва, обладнання, пакування, технології та послуги для бізнесу.

За три дні WorldFood Ukraine 2018 відвідали понад 9 тисяч фахівців: керівники, власники, закупівельники найбільших торгових мереж, менеджери власних торгових марок, представники виробничих та переробних підприємств, а також дистриб’ютори, імпортери, експортери, ресторатори та шеф-кухарі, представники спеціалізованих і бізнес ЗМІ України та інших країн. Загальна площа виставки склала 3983 м².

Щорічно, WorldFood Ukraine допомагає виробникам та імпортерам заявити про себе, презентувати продукти, спланувати стратегію подальшого просування, підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та досягти домовленостей про укладення вигідних контрактів про постачання.

На виставці були представлені виробники та імпортери таких категорій продуктів:

 

·      макарони, соуси, приправи та спеції;

·      молочна продукція, сири, морозиво;

·      риба та морепродукти;

·      свіжі та консервовані фрукти, овочі і гриби;

·      кондитерські, хлібобулочні вироби та східні ласощі;

 

·      ковбасні вироби, копченості та делікатеси;

·      горіхи, сухофрукти, насіння, мед, снеки;

·      продукти органічного харчування;

·      чаї, кава, какао;

·      алкогольні та безалкогольні напої.

Серед іноземних компаній, які цього року прийняли участь у WorldFood Ukraine, слід відмітити стенди Damodara (напої, Литва), Tea Talk Pvt, Hyson Teas Pvt LTD, Akbar Tea (чай, Шрі-Ланка), PT Danora Agro Prima (какао, Індонезія), PT Kapal Api Global (кава, Індонезія), STS Development (питна вода, Албанія), Green Valley (арахіс, Єгипет), Matrade Kiev (масла, Малайзія), Novarcert LTD / Hello KIWI (ківі, Греція), Olives Sanmer (оливки, Іспанія), Grand Candy LLC (кондитерські вироби, Вірменія), , The Earl Spirits (Німеччина), Mondo Del Vino (Італія) і багато інших.

Вперше в цьому році, спільно з WorldFood Ukraine, відбулась виставка вина і алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine 2018, учасники якої не тільки представили свою продукцію та всі етапи процесу виробництва вина — від технологій вирощування винограду до зберігання готової продукції, але й прийняли участь у  Міжнародному дегустаційному конкурсі International Wine&Spirits Awards — за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє.

В рамках освітньої програми для професіоналів індустрії відбувся Авторський семінар одного з найвідоміших енологів світу Roberto Cipresso — «Терруар: Єдиний шлях у майбутнє вина»; на конференції «Виноробство України» були розглянуті питання змін до законодавства України для розвитку виноробної галузі, державний контроль і нагляд за виробництвом вина та експортний потенціал.

У відкритому сегменті ділової програми виставки також відбулись:

  • Конференція «Інноваційні харчові технології для харчової промисловості» від Open R&D Lietuva, Конференція «Виноробство України: Законодавство. Контролюючі органи. Експортний потенціал»;
  • V Міжнародна конференція «Органічна переробка та збут: нові можливості для готового продукту» від Органічна Україна та Органік Стандарт;
  • Презентація від УКРАГРОХІМТРЕЙД «Інтегрована система захисту від шкідників на харчових підприємствах».

Традиційно на WorldFood Ukraine працювали вже відомі та протестовані бізнес-сервіси: Байєрська програма та Рітейл Центр.

Завдяки Байєрській програмі учасникам виставки відкрилися нові можливості та ринки збуту. Протягом трьох днів роботи виставки в Bayer’s lounge було проведено 170 зустрічей експонентів з байєрами з 74-х компаній України, Білорусі, Польщі, Турції та США.

За столами переговорів у Рітейл Центрі, що працював в перший день виставки, відбулось 180 зустрічей  з крупними українськими рітейлерами — L`KAFA Group, ТОВ «Фора», «Пакко Холдинг», ТОВ «Ашан», ТОВ «ЛотОК», АЗС «ОККО», Cім’я ресторанів Cartel, Холдинг емоцій «!FEST», ТОВ «Делікат», ТОВ «Копілка» та іншими.

Виставка WorldFood Ukraine завжди була і залишається головним комунікаційним центром української індустрії продуктів харчування та напоїв. Саме тут презентуються нові продукти, оновлюється асортимент товарів, українські та зарубіжні компанії знаходять нових партнерів і домовляються про нові контракти. Саме тут можна скласти картину поточної ситуації на ринку і передбачити тренди розвитку на найближчий рік.

За 21 рік команді WorldFood вдалося створити безпрецедентно масштабну і грандіозну подію про яку знають далеко за межами нашої країни.

До зустрічі на WorldFood Ukraine 23-25 жовтня в 2019-му році!

 

МВЦ (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15)
Детальна інформація: http://worldfood.com.ua
Організатор — ДП «Прем’єр Експо» (ITE GroupPlc / Великобританія).

Отставить отзыв