Віталій Гуралевич з командою взяв участь у гастрономічному фестивалі у Брюсселі

Віталій Гуралевич з командою взяв участь у гастрономічному фестивалі у Брюсселі

Відомий український шеф-кухар Віталій Гуралевич, амбасадор Академії Смаку, з командою взяв участь у гастрономічному фестивалі у Брюсселі.

Про участь української команди «Смаку» у гастрофестивалі, розповідає на своєї сторінці «Академія смаку».

«Усі страви, які вони готували, користувались шаленим попитом. Про борщ організатори просили окремо — він мав бути обов’язково. А ще — вергуни, солені профітролі з форшмаком (тааак!) і смажені вареники, які стали лідером продаж.

Усі гроші, зібрані під час трьох днів фестивалю, були спрямовані на допомогу Україні».

Трохи деталей від самого шефа, Віталія Гуралевича: Організатор нашої поїздки та взагалі представлення України на цьому фестивалі займалося посольство. Ми організували зум з дипломатами посольства та організатором заходу, проговорили всі деталі та напрямок, адже для мене це в перше.

Меню я переписував три рази та давав на погодження організаторам, вони затверджували меню, без їхнього погодження не можна.

Погодили страви, фото страв, технологію приготування та Еко посуд в чому подавати страви, адже тут всі дбають про екологію.

Вареники були з картоплею та смаженою цибулею. Начинку для вареників я вибрав картоплю. По-перше, бельгійці обожнюють їсти картоплю, по-друге, ми мінімізуємо ризики отруєння на фестивалі чим їх робити з м’ясом чи сиром, по третє — більший термін зберігання напівфабрикату.

Адже ми вареники ліпили в перший день 1200 шт, Віталій замішував тісто на 12 кг вручну.

Продавали великі вареники 6 шт на порцію. Всі заготовки ми робили на кухні посольства. Вареники ми ліпили, заморозили. Під час виїзду на фестиваль кожного дня ми вареники відварювали до напівготовності.

Охолоджували, перемішували з олією, писали в холодильнику на локації. Коли було замовлення смажили у фритюрі до золотистого кольору.

Дуже багато смажених вареників брали гості азійської зовнішності та іноземці.

90 % всіх гостей були іноземці. Ми думали що прийде наша діаспора здебільшого, а ні.

Наш стенд більше був цікавий іноземним гостям.

Усі фотоматеріали належать їх Власникам та отримані з відкритих джерел — Сільпо: Академія смаку

Отставить отзыв