Винний ресторан Wine Love відкрився для гостей після дворічної перерви

Винний ресторан Wine Love відкрився для гостей після дворічної перерви

Ресторан Wine Love відновив свою роботу у Києві після довготривалої паузи, зберігши концепцію винного необістро з сучасною європейською кухнею, винною картою та атмосферою, у якій втрачається відчуття часу.

Від початку російського вторгнення в Україну кухня ресторану працювала як волонтерський центр і щодня готувала близько 1000 порцій їжі для військових. Наразі команда Wine Love обладнала окрему кухню на іншій локації. Що дозволило не тільки зберегти харчування для захисників і захисниць, а й відновити повноцінну роботу закладу для гостей.

Період волонтерської діяльності трансформаційно вплинув на бачення команди, яким має бути заклад у нових реаліях. Відтак власники вирішили відмовитися від зайвої надмірності та зосередитися на головному — гастрономічному багатстві смаків.

В основі оновленого закладу — сезонне меню, страви з локальних продуктів, нішеве вино, яке часто представлено в Україні в обмеженій кількості. А також — атмосферний вінтажний інтер’єр. 

Оновлене меню закладу розробила шеф-кухарка Катерина Ткачук, яке складається переважно з українських продуктів, що поєднують у собі європейські рецептури, сучасні техніки та авторське бачення.

За словами Катерини, вона свідомо відмовилася від складних технологічних процесів та інгредієнтів, які штучно підсилюють смакові якості страв. Й віддала перевагу простоті смаку, виразності та зрозумілості продуктів.

Основу карти вин закладу складають натуральні та низькоінтервенційні вина, які часто представлені в Україні в обмеженій кількості. Крім вина, відвідувачам також запропонують коктейлі від шеф-бармена закладу Назара Качали.

Заклад працює у комплексі «Торонто-Київ» напроти костелу Святого Миколая, між станціями метро «Олімпійська» й «Палац Україна». Засновниками проекту є власник мережі кав’ярень One Love Coffee Володимир Задірака та його партнер — бізнесмен Сергій Шкарбан.

Фотоматеріали для публікації — надані рестораном Wine Love

Отставить отзыв