Торгово-Промислова Палата Італії в Україні на Forech 2018

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні на Forech 2018

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні рада повідомити про свою участь у Міжнародній виставці «FORECH 2018», яка відбудеться з 13 по 15 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

FORECH — це головна професійна подія сектору Ho.Re.Ca в Україні, яка щороку об’єднує лідерів сфер виробництва продуктів харчування, напоїв, обладнання та надання послуг з обслуговування. Дані сфери постійно розвиваються, що підтверджено провідними європейскими науково-дослідними інститутами.

В «Італійському павільйоні», створеному Торгово-Промисловою Палатою Італії в Україні, буде представлено близько 20 найпрестижніших компаній-виробників італійської продукції. Від шинки Модени до пасти у всьому різноманітті її видів, від оливкової олії до регіональних вин — все це зроблено в Італії!

Ми запрошуємо вас взяти участь у заході та відвідати нас в «Італійському павільйоні» (стенд 1С171). Наші компанії та наші менеджери будуть раді поділитися з вами інформацією щодо поточних проектів та можливістю скуштувати найкращі делікатеси Made in Italy!

Для отримання більш детальної інформації прохання звертатися до:

Олена Матвєєва
керівник відділу в Києві

Телефон офісу: +38 044 2253325
Факс офісу: +38 044 3914118
Е-mail: segreteria.kiev@ccipu.org

Отставить отзыв