ТОП-10 країн світу з найдешевшою вартістю пива

ТОП-10 країн світу з найдешевшою вартістю пива

Дисконтний провайдер Bountii склав список країн світу з найдешевшою вартістю за пінту пива.

Загалом у списку представлено 88 країн, ціна коливається від 25 пенсів за найдешевше пиво до еквівалента £8,51 за середню пінту (1 пінта пива = 0,568 літра у Англії та Ірландії, і 0,473 літра в США) в найдорожчій країні.

Більшість країн, які мали найнижчу ціну за пінту пива у фунтах стерлінгів, можна знайти в Азії. Однак, саме у Африці середня пінта коштує еквівалент 0,25 фунта, що є найдешевшим пивом у світі.

Ціна пінти у Великобританії продовжує зростати. Згідно з повідомленнями, у Лондоні пиво тепер може коштувати неймовірних £9,00. Незважаючи на такі високі ціни, Велика Британія посіла лише 18 місце серед найдорожчих країн за пінту з середньою вартістю £4,50. У США пиво було ще дорожче і коштувало еквівалент 4,70 фунтів.

Список країн світу з найдоступнішою вартістю за пінту пива:

Відповідно до даних, зібраних numbeo.com, у Нігерії пропонується найдешевша пінта пива у світі всього за 0,25 фунта (приблизно 12,20 грн). Слабкий розвиток в країні та майже відсутне економічне зростання, ймовірно, сприяють такій низькій ціні, зазначено в матеріалі.

Тим не менш, Нігерія не розчаровує, коли справа стосується різноманітності напою. Відомі бренди, зокрема Gulder, Heineken, 33 Export, Goldberg і Hero, експортуються до Нігерії. Країна має багату історію споживання пива, навіть є батьківщиною Guinness Foreign Extra Stout (FES). Diageo володіє мажоритарним пакетом акцій пивоварні, а FES призначений для експорту та має більшу кількість хмелю, ніж Guinness Draft та Extra Stout, що надає йому більш гіркого смаку.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв