"Смачна Вінниця" - нова гастрономічна карта міста

"Смачна Вінниця" - нова гастрономічна карта міста

У Вінниці презентували першу гастрономічну карту міста, на який позначені й заклади, які працюють як укриття.

Нова гастрономічна карта «Смачна Вінниця» включає заклади харчування, пам’ятки культури та музеї. Всього на гастромапі можна знайти 38 ресторанів, барів та кав’ярень. У тому числі заклади, які функціонують як тимчасові укриття.

Карта має зручну систему навігації: позначки-піктограми дозволяють зорієнтуватися щодо розміщення туристичних об’єктів по місту, а також отримати інформацію про фірмові страви та контакти закладів гостинності. Загалом випуск гастромапи має на меті посилити та продемонструвати різноманіття вінницької гастрономії.

Розробкою гастрономічної мапи «Смачна Вінниця» займався департамент маркетингу міста та туризму спільно з КП «Офіс туризму Вінниці» та ГО «Вінницька асоціація гостинності ХлібСіль». Друк мапи здійснювався за кошти рестораторів. А презентували її 3 листопада у підвальному конференцзалі готелю «Франція». Серед запрошених гостей були представники закладів гостинності, музейники, гіди та готелярі міста.

Туристичну карту «Смачна Вінниця» надрукували накладом 7 тисяч примірників і будуть розповсюджувати безкоштовно.

Оригінал карти можна завантажити тут: https://drive.google.com/file/d/1XvdqzxfgsOpjYl724vQ0BpfKyBfGY1Ud/view?usp=sharing 

Отставить отзыв