Сквотери захопили York & Albany Гордона Рамзи

Сквотери захопили York & Albany Гордона Рамзи

Сквотери захопили ділянку Гордона Рамзі в Йорку та Олбані поблизу Ріджентс-парку в Лондоні.

Паб, який зараз виставлений на продаж за орієнтовною ціною у 13 мільйонів фунтів стерлінгів, був захоплений групою, яка стверджує, що має законне право залишатися там.

У дописі в Instagram від групи, яка називає себе Camden Art Café, зазначено, що вона планує «регулярно відкривати двері для всіх і кожного, особливо для жителів Камдена, які стали жертвами джентрифікації та паразитичних проектів, таких як HS2».

Також додається: «Камден — це район із одним із найбільших розбіжностей у соціальному рівні в Лондоні, тому здається цілком доречним, щоб нерухомість вартістю у 13 мільйонів фунтів стерлінгів, яку більшість місцевих жителів ніколи не могли б собі дозволити відвідати, була відкрита для всіх.

«Йорк і Олбані — культова будівля в Камдені з моменту її відкриття в 1820-х роках. Вона витримала війни та бомби, і, незважаючи на те, що пишуть засоби масової інформації, вона витримає потенційно коротке, але, сподіваємося, тривале перебування тут у нас, сквотери».

Вважається, що представники Гордона Рамзі викликали поліцію, яка заявила, що ситуація є цивільною справою.

У заяві столичної поліції йдеться: «У середу, 10 квітня, поліції стало відомо про сквотерів на невикористовуваному майні на Парквей, Ріджентс-Парк, NW1. Це цивільна справа, тому поліція не відвідувала це майно».

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв