Ресторан Lamdre - це те, на що варто подивитися в Азії у 2024 році

Ресторан Lamdre - це те, на що варто подивитися в Азії у 2024 році

Пекінський ресторан Lamdre був названий одним із найцікавіших закладів перед визначення рейтингу 50 найкращих ресторанів Азії 2024 року, який спонсорують S.Pellegrino та Acqua Panna.

Вегетаріанський ресторан Lamdre, натхненний тибетським буддизмом і очолюваний шеф-кухарем Дай Джуном, пропонує спокійний відпочинок від жвавих вулиць Санлітунь, району, в якому він розташований. Lamdre — перший заклад ресторатора Чжао Цзя, який був відкритий лише наприкінці 2022 року.

Страви гарно сервіровані, з використанням лише найкращих сезонних продуктів, а іноді яєць і молочних продуктів. Дізнайтеся більше про заклад у цьому відео:

Нагорода One to Watch — одна з трьох спеціальних нагород, оголошених напередодні церемонії «50 найкращих ресторанів Азії», поряд із нагородами «Icon Award» та «Найкращий шеф-кухар». 
26 березня в Сеулі, Південна Корея, вперше відбудеться презентація 50 найкращих ресторанів Азії 2024 року.

Шеф-кухар і власник знаменитого кантонського ресторану The Chairman у Гонконгу Денні Іп став лауреатом премії Icon Award.

The Chairman, який очолив список у 2021 році – перший китайський ресторан, який потрапив до цього рейтингу та був визначений видатною нагородою. Денні Іп шанується в усьому світі за його інноваційний погляд на кантонську кухню, про який свідчить його підхід до кулінарії.

Іп відмовився від кар’єри в техніці, щоб відкрити ресторан у 2009 році, і разом із колегою Квоком Кеунг Тунгом створив кухню, яка творчо відзначає традиційну кантонську культуру.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв