Quartz Inn Hotels - перша мережа готелів в Європі з екологічно-чистих об'єктів

Quartz Inn Hotels - перша мережа готелів в Європі з екологічно-чистих об'єктів

На цьогорічній виставці в Лондоні відбулася презентація першої мережі готелів в Європі Quartz Inn Hotels, що складається з незалежних екологічно-чистих об’єктів, які на 100% відмовилися від використання одноразових продуктів, що містять поліетилен та пластик.

Керуючий директор Quartz Inn Hotels, Ігнасіо Меріно Ромеро, разом зі своїми колегами Олександром Завадські та Лідією Ткаченко, вперше презентували проект Quartz Inn Hotels & Resorts цього вівторку на виставці WTM в Лондоні.

Quartz Inn Hotels — це перша в Європі мережа готелів, що складається з незалежних екологічно-чистих об’єктів. Усі готелі мережі Quartz Inn Hotels на 100% відмовилися від використання одноразових продуктів, що містять поліетилен та пластик.

Три директори мають великий досвід роботи в індустрії туризму та готельному секторі. За ними роки роботи з такими мережами готелів, як Barceló Hotels & Resorts, IHG, Best Western Hotels, Bahia Principe Hotels & Resorts, а також в ОТА та стартапах у сфері туризму.

Концепція Quartz Inn Hotels, заснована на полегшені доступу до нових технологій для незалежних готелів, які не мають достатніх засобів, щоб конкурувати з великими мережами. Quartz Inn Hotels встановлюють та контролюють певні стандарти обслуговування, безпеки та гігієни, але при цьому зберігають унікальність та автентичний характер кожного готелю.

Важливо наголосити, що у власників готелів зберігається повний контроль над управлінням власного об’єкта.

За словами Ігнасіо: «Плани нашого бренду грандіозні! До кінця 2022 року по всій Європі у нас буде більше ніж 100 готелів,і це тільки початок! У 2026 році кількість наших об’єктів досягне 4000.

Ми розвиваємо прямі продажі наших готелів і сприяємо створенню більш стійкої екологічно-приязної системі туризму, допомагаючи місцевим підприємствам і підтримуючи місцеву культуру.»

Лондон, 2 листопада 2021

Контакти Quartz Inn Hotels

info@quartzinnhotels.com
https://www.quartzinnhotels.com/
https://www.linkedin.com/company/quartz-inn-hotels/

Усі фотоматеріали надані Quartz Inn Hotels & Resorts

Отставить отзыв