ПриватБанк – в підтримку підприємців: все літо безкоштовне обслуговування, при підключенні #cashless

ПриватБанк – в підтримку підприємців: все літо безкоштовне обслуговування, при підключенні #cashless

Малий бізнес та підприємці очікують будь-якої державної підтримки і допомоги в наслідок значних обмежувальних дій карантину, які тривають і досі. Падіння торгівельних надходжень, безробіття та скорочення бізнесу – це далеко не повний перелік реалій бізнес середовища у Україні і світі.

ПриватБанк також розуміє це і для підтримки малого бізнесу запроваджує з початку червня до кінця серпня 2020 року нульові тарифи на обслуговування підприємців, які підключать систему еквайрингу для прийому оплати за товари і послуги за допомогою банківських карток.

Швидкий і безпечний безконтактний спосіб проведення розрахунків — привабливий для клієнтів та надає додаткові конкурентні переваги для підприємця. Карткові розрахунки за товари і послуги на Україні стрімко зростають останні роки і складають від 30% загальних надходжень.

За умови підключення безготівкових розрахунків — еквайрингу і прийому платежів картками, в період антикризової акції для підприємців, також діють нульові тарифи на користування POS-терміналами, безкоштовне користування поточним рахунком і нульова вартість проведення платежів на рахунки контрагентів в інших банках.

Можлива економія коштів підприємця за період трьох місяців літа має скласти від 1500 гривень лише за абонплатою за обслуговування рахунку та еквайрингу. Ці кошти буде можливо заощадити, чи направити на відновлення та підтримку свого бізнесу, що для багатьох підприємців є конче необхідним.  

Підключення послуги еквайрингу можна провести за посиланням: https://privatbank.ua/business/ekvajring-skb

Також, провести швидке і просте відкриття розрахункового рахунку у ПриватБанку он-лайн для підприємців фізичних осіб: pb.ua/fop

Безстрокове продовження дії спеціальних тарифів обслуговування ІТ-підприємців та стартаперів, для яких і надалі мають діяти нульові тарифи на обслуговування та пільги на більшість послуг банку. З надією на подальший розвиток цих важливих напрямків.

ПриватБанк для бізнесу в Україні:

  • Перший банк в Україні, який запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі «Приват24», а це більше ніж 700 тисяч підприємців, які отримали змогу використовувати сервіс у звичному для себе форматі.
  • Використання можливостей дистанційної взаємодії підприємців зі своїми фінансовими співробітниками – бухгалтерами і іншими спеціалістами, використовуючих платформу «Приват24» для виконання своїх обов’язків.
  • Клієнтами ПриватБанку є більше ніж 600 тисяч представників малого та середнього бізнесу.
  • Більше ніж 65% підприємців, за результатами досліджень компанії GFK Ukraine, вважають саме ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.
  • За період з початку 2017 року активна клієнтська база ПриватБанку збільшилася на більше ніж 200 тисяч підприємців.
  • ПриватБанк — найбільша українська банківська мережа за усіма загальними показниками кількості відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів.
Отставить отзыв