Пиво з африканського зерна, що смакує як шампанське

Пиво з африканського зерна, що смакує як шампанське

Гарретт Олівер, провідний майстер крафтового пива з Бруклінської пивоварні у США, запустив у виробництво унікальний напій, зварений на основі африканського зерна фоніо.

Фоніо — це стародавнє суперзерно, відоме як «Насіння Всесвіту» в Західній Африці вже понад 5000 років. Це зерно може рости в посушливих середовищах Африки, де інші культури борються за виживання, відновлюючи ґрунт, а не знищуючи його, забезпечуючи тисячам дрібних фермерів життєво важливий дохід.

Пивовар Бруклінської пивоварні Гаррет Олівер розпочав пивоваріння з унікально ароматного та поживного зерна фоніо у 2019 році, визнавши його потенціал у пиві після того, як його надихнула розмова сенегальського шеф-кухаря П’єра Тіама на TED про стародавнє зерно проса та його місія донести африканські інгредієнти, які недостатньо використовуються у світі.

Зерно фоніо Бруклінській пивоварні після попередньої обробки постачає компанія Yolélé, заснована сенегальським шефом П’єром Тіамом.

Цього року Фоніо був частиною декларації ООН про те, що 2023 рік є «Міжнародним роком пшона».

Цікаво, що, хоча фоніо має “горіховий” смак, коли його їдять як кус-кус, пиву воно надає абсолютно інші відтінки. Пиво з фоніо має тропічні фруктові та винні аромати, нагадуючи смаки лічі, аґрусу та манго.

Цей продукт смакує скоріше як ігристе вино ніж пиво, чим дуже дивує тих, хто вперше його скуштував.

Зараз Brooklyn Brewery пишається тим, що продовжує співпрацювати з Yolélé, щоб поширити знання про Fonio у всьому світі. Ми зварили цей свіжий Double Pilsner із міцним смаком і нотами тропічних фруктів, тому що разом ми віримо, що Fonio — це зерно минулого у майбутне.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв