Петиція "Про введення рослинних сухпайків для ЗСУ" набрала потрібну кількість голосів 

Петиція "Про введення рослинних сухпайків для ЗСУ" набрала потрібну кількість голосів 

21 вересня 2022 року електронна петиція до Президента Зеленського з проханням ввести вегетаріанські та веганські сухі пайки для Збройних Сил України» набрала потрібних для розгляду 25 тисяч підписів.

Петицію зареєстрував Петро Павлов, боєць Збройних Сил України, 27 червня 2022 року.

Автор зазначає, що Міністерство Оборони України ітак мало намір поступово переходити на харчування за стандартами, що наближені до армій країн НАТО, які мають по кілька варіацій пайків, що включають потреби людей, які дотримуються спеціальних дієт відповідно їх етичних чи релігійних поглядів.

“Для кого і кому це потрібно?

— для людей, що не вживають м’ясних продуктів та продуктів тваринного походження з етичних поглядів;

— для теїстів, для яких веганські пости особливо поширені;

— для людей з обмеженою можливістю організму засвоювати лактозу;

— для людей з періодичними проблемами із травленням;”  — зазначено у петиції.

В українській армії є значна кількість людей, які не вживають м’яса та продуктів тваринного походження з тих чи інших причин. За дослідженням кампанії UA Plant-Based в Україні 11% населення не вживає м’яса. Порахувати кількість таких людей в армії наразі складно, але ГО та волонтери, що забезпечують веганів і вегетаріанців на фронті отримують заявки на рослинні продукти сотнями.

Нещодавно холдинг емоцій !FEST та благодійний фонд Razom запустили створення сухих наборів. В асортименті представлений також вегетаріанська версія. 

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Про підтримку або непідтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному вебсайті Президентом України.

Детальніше про важливість рослинних сухпайків за посиланням.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв