Перший ресторан української кухні YOY відкрився у Дубаї

Перший ресторан української кухні YOY відкрився у Дубаї

25 листопада відкрився перший ресторан сучасної української кухні YOY від київської компанії Moderza Group, яка має вже у місті два ресторани мережі – Argentina Grill Palm та Argentina Grill La Mer. Новий заклад розташований на Palm Jumeirah, The Pointe.

Як повідомляють у новинах, на відкриття Гостей чекає сет з п’яти українських страв із авторськими наливками за 350 AED (біля 94,5 доларів США) з одного відвідувача.

Основна ідея створення цього проекту — організувати перший в ОАЕ український ресторан із широким меню традиційної кухні в сучасному стилі, про що розповідают власники закладу Георгій Піонов і Павло Мороз.

Справжньою фішкою кухні ресторану є справжня українська піч, яку використовують для приготування різних страв. «Їжа на вогні» — справжня пристрасть та багаторічний досвід від Павла Мороза, який він втилив у новому проекті.

Відкрита кухня побудована навколо дров’яної печі, яка вважається серцем української оселі. Саме тут будуть наповнюватися димними ароматами свіжоприготовані страви та дивувати гостей смаком автентичної української кухні.

Борщ із печі, банош з каштанами, галушки з аспарагусом та трюфельною сметаною, вареники з вишнею, бринза з варенням ялини та багато інших українських страв пропоную для гостей з ОАЕ.

У ресторані плануєтся базове постійне меню, а також частина меню, яка буде змінюватись залежно від шеф-кухаря, про що розповідає директор з маркетингу Олег Садковський. У планах привозити на рік приблизно 10-12 шеф-кухарів з України, які будуть робити свої авторські вечері й пропонувати нові страви для Гостей. Що, зможе таким чином, знайомитимемо відвідувачів із смаками з різних куточків України.

Розробкою інтер’єру ресторану займався український дизайнер Володимир Непийвода зі своєю дизайн-студією YOD Group. Cучасний мінімалістичний інтер’єр з великою кількістю деревини нагадує український дім з глиняними глечиками ручної роботи. 

Персонал одягнений у вишиті сучасні сорочки-вишиванки, які створив відомий дизайнер Юрій Жуйков. Сорочки оздоблений вишивкою, без якої неможливо уявити традиційне українське вбрання, а кожен візерунок вишитий вручну.

Передати теплу й затишну атмосферу українського дому, двері якого завжди відкриті для гостей як з України, так і з усього світу — мета нового проекту.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв