Найкреативніші простори світу

Найкреативніші простори світу

Триває конкурсний відбір Restaurant & Bar Design Awards 2024 — одного з найвпливовіших конкурсів дизайну закладів гостинності у всьому світі.

Нагородження та визначення переможців Restaurant & Bar Design Awards 2024 року має початися з серпня та визначити номінантів премії на церемонії нагородження у кінці жовтня.

Згадаємо головних переможців конкурсу у 2023 році.

Переможцем найкращого дизайну у номінаціях «Найкращий Європейський ресторан/бар» та «Найкращий ресторан» отримав ресторан Cicchetti у Лондоні, Великобританія від студії Fettle Design.

Найкращий дизайн бару у номінаціях «Найкращий ресторан/бар Австралії та Тихоокеанського регіону» та «Найкращий бар» отримав ресторан-бар Luma в Аделаїда, Австралія, розроблений у стідії Hachem.

Також, за номінаціями у регіонах — премія за найкращий дизайн «Найкращий ресторан/бар Близького сходу та Африки» отримав ресторан Delizio з Кувейту, розроблений Lines.

У номінації «Найкращий ресторан/бар Азії» — отримав першу нагороду ресторан Lai Zhou у Шанхаї, Китай, розроблений RooMoo Design Studio.

За найкращий дизайн у номінації «Найкращий ресторан/бар Америки» першу премію отримав ресторан Queen у Маймі-Біч, США, від Escala Forma Studio.

Цікаво зазначити, що у категорії «Європа», в номінації найкращий дизайн «Кафе», отримав премію український заклад Tanu в Одесі, від студії Дмитра Сівака (Sivak+Partners).

Будемо чекати на нові відкриття та номінантів премії цього року.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв