Найкращий продукт року - голосування триває

Найкращий продукт року - голосування триває

Як ми вже неодноразово згадували, що видання Vogue Ukraine оголосили 2020 рік – роком веганства.

Справді, у світі стрімко розвивається ринок альтернативних продуктів і за звітом платформи MarketsandMarkets, ринок рослинних аналогів м’яса у 2025 році досягне 8,3 мільярда доларів, а на разі його вартість складає 4,3 мільярда!

Кампанія Здорово Їмо вже традиційно проводить голосування за найкращий рослинний продукт року, що правда, цьогоріч робить це в кінці року, що минає (щоб він якнайшвидше минув), а не на початку нового.

Відчути зростання ринку м’ясних альтернатив можна й Україні. І не лише через розповсюдження веганського м’яса від Beyong Meat, яке стало доступним не лише в веганських кафе, але й у звичайних закладах харчування та супермаркетах. Одразу три виробники м’яса з рослин з’явилось в Україні! 

Проте, в голосуванні представлені не лише аналоги м’яса. На торгових полицях цього року зявились також альтернативи вершковому маслу, згущеному молоку та морозиву! І всі ці продукти можна також знайти у звичайних супермаркетах, а не тільки в спеціалізованих магазинах веганських та еко- продуктів.

Прислухавшись до ваших пропозицій, цього року автори опитування вирішили зосередитися на двох категоріях продуктів: українських та імпортованих. Ключовою умовою залишилась – повністю рослинний склад. У голосуванні ви знайдете товари, які, на нашу думку, справді роблять життя веганів і веганок смачнішим. Проголосуйте за улюблений продукт – покажіть виробнику вашу любов!

Голосування за найкращий рослинний продукт триває до 28 грудня 2020 року.  Віддати свій голос можна в Google Формі за посиланням. Опублікування результатів голосування заплановано на перший квартал 2021 року.

Отставить отзыв