Національна платформа продовольчої безпеки

Національна платформа продовольчої безпеки

Постачальники зможуть продавати товари найбільшим торговим мережам в рамках Національної платформи продовольчої безпеки в Україні.

Забезпечення продовольчої безпеки держави в умовах війни потребує тісної взаємодії та координації всіх залучених сторін: влади, бізнесу, міжнародних організацій та інших учасників. З цією метою в Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки для забезпечення харчовими продуктами та товарами першої необхідності мешканців громад.

Частиною Платформи є відкритий ресурс ProdUkraine.org — для співпраці торговельних мереж і постачальників у різних регіонах України.

Тут виробники й постачальники можуть розмістити пропозицію своїх товарів або відгукнутися на існуючу та домовитися про укладання договору. Оголошення можна розмістити про будь-які товари широкого вжитку. У першу чергу зараз важливі продукти соціальної групи та промислові товари першої необхідності. Це і продукти харчування (яйця, молочні продукти, м’ясо, риба), напої, дитячі товари, товари для дому та господарські товари.

До платформи вже долучились понад 1000 торгових точок і десятки виробників харчової продукції. З кожним днем функціональне наповнення платформи зростає та з’являються нові можливості для учасників.

Ініціатори платформи зацікавлені у реєстрації на сайті якомога більшої кількості як локальних виробників та постачальників, так і ритейлерів. Адже ми всі об’єднані місією нагодувати країну разом. Слава Україні!

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв