Міжнародна виставка Wine&Spirits Ukraine 2023 зустрічатиме гостей у Києві на початку листопада

Міжнародна виставка Wine&Spirits Ukraine 2023 зустрічатиме гостей у Києві на початку листопада

Одна з найголовніших подій винної та алкогольної індустрії України — міжнародна виставка Wine&Spirits Ukraine буде проходити у Києві з 1 по 3 листопада.

Виставка буде проведена у Міжнародному виставковому центру (МВЦ), павільйон 1А, Броварський пр-т, 15, Київ.

Wine&Spirits Ukraine 2023 — це традиційне місце зустрічі виробників вина, алкогольної продукції та пива з експертами, сомельє, рітейлерами, рестораторами, імпортерами та дистриб’юторами з усіх регіонів України та закордону. Цього року виставка святкує свій перший ювілей — 5 років роботи на українському ринку. Незважаючи на виклики війни в Україні, виставка вчергове підтверджує свій статус міжнародної!

Отже, що презентує цьогорічна подія:

  • понад 50 виробників вин та алкогольних напоїв з України та закордону;
  • обʼєднаний стенд Асоціації крафтових виноробів України;
  • обʼєднаний стенд Асоціації крафтових дистиляторів України;
  • ключових імпортерів алкогольної продукції.

Серед гостей виставки — представник роздрібного та ресторанного бізнесу, імпортери та дистриб’ютори з усіх регіонів України, а також — іноземні імпортери, що зацікавлені у поповненні свого портфелю українськими продуктами.

Цього року серед журі дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards 2023:

Martin Pärn — винний експерт з Таллінна, Естонія. Співвласник Veiniekspress – ексклюзивного винного клубу країни, який зосереджений на пошуку якісних вин із невеликих і престижніших виноробень по всій Європі. У 2022 році Veiniekspress розпочав місію представити Україну як винну країну як в Естонії, так і в інших країнах Європейського Союзу. Результат – загальноєвропейський інтернет-магазин WinesFromUkraine.com і можливість знайти українські вина в магазинах і ресторанах Естонії та інших країн Балтії.

Juhan-Markus Laats — імпортер вина з Таллінна. Співзасновник Veiniekspress і Wines From Ukraine — одного із найбільших імпортерів якісних українських вин у світі. Wines from Ukraine було створено у 2022 році з місією представити Естонії та Європейському Союзу Україну як майбутнього винного гіганта.

Dmytro Saprykin — Бренд-сомельє First Line, автор проектів Винні Ігри, Амбасадор компанії Alcoline, WSET level 3.

Sergiy Klimov — амбасадор українських вин, власник Uwines — просто про вино, організатор Kyiv Food and Wine Festival, ідеолог та співвласник Like a local’s wine bar, автор книги про українське вино та Uwines Game — гра про українське вино.

Olga Pinevich-Todoriuk — Головний редактор Медіа групи Drinks+

Aleksey Durov — менеджер з розвитку Медоварня «Медовий Спас», експерт алкогольного ринку

та інші.

Отставить отзыв