McDonaldʾs у Японії випустить парфуми із запахом картоплі фрі

McDonaldʾs у Японії випустить парфуми із запахом картоплі фрі

Крім запаху класичної картоплі, у продаж вийдуть варіанти з японською приправою, водоростями та сіллю, часником, чорним перцем та майонезом.

Японський підрозділ McDonald’s опрацьовує можливість випустити серію парфумів з ароматом картоплі фрі, про це повідомили представники ресторану швидкого харчування в Х, раніше Twitter.

У повідомленні мережі ресторанів швидкого харчування в соцмережі наголошується, що аромат ідеально підходить для «важливого побачення».

Компанія має намір випустити в Японії парфуми у трьох варіантах. Передбачається випуск класичного варіанту, з ароматом приправи із сушеної японської сливи, водоростей та солі, а також із запахом приправи з часнику, майонезу та чорного перцю.

Скоріше за усе, флакони для парфумів будуть оформлені або у вигляді класичних червоних коробочок для картоплі фрі. Але, можливо, вони будуть оформлені у вигляді паперових пакетиків.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв