Культовий київський ресторан «Щекавиця» продано з аукціону

Культовий київський ресторан «Щекавиця» продано з аукціону

Будівлю колись культового ресторану «Щекавиця», що розташовується на київському Подолі, продано за понад 16 млн.грн.

На сьогодні покупець, переможець останнього аукціону, перерахував усю суму, про що повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Відповідний договір купівлі-продажу укладено, отримані кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів АТ «Банк Січ», що ліквідується Фондом гарантування вкладів.

Останній, успішний, аукціон з продажу «Щекавиці» відбувся 27 грудня 2023 року. Це була 18 спроба реалізувати активи. Попередні торги, також, завершилися успішно, проте тоді переможець не розрахувався за лот. Результати продажу були скасовані, а аукціон визнано таким, що не відбувся. У результаті, з учасника аукціону було стягнуто гарантійний внесок, а активи перевиставлено на нове коло торгів.

Показово, що ціна продажу за підсумками останнього аукціону, майже на 500 тисяч гривень перевищила попередню переможну ставку.  

В аукціоні 27 грудня, який відбувався за англійською моделлю, участь взяли двоє учасників. При тому, що стартова ціна лоту складала 15,2 млн грн, переможною стала ставка у понад 16 млн грн.

Уперше актив було виставлено на продаж 1 березня 2023 року. Одним лотом продавалися: будівля ресторану «Щекавиця» на київському Подолі; майже 3,5 тисячі основних засобів; і торговельна марка (знаки для товарів і послуг) Schekavica.

Ресторан «Щекавиця», загальною площею майже 885 кв.м, має більше 10 зал, стилізованих в атмосфері українського села, розташований на Подолі, на вулиці Константинівській, 46/52. На жаль, за час, поки ресторан не працював, колорит було втрачено. Але місце розташування будівлі роблять її привабливим варіантом для інвестора, зацікавленого вести ресторанний бізнес.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв