Кіоск із тако отримав зірку Мішлена, і в ньому подають лише чотири страви

Кіоск із тако отримав зірку Мішлена, і в ньому подають лише чотири страви

El Califa de León — перший мексиканський кіоск з тако, який отримав зірку Мішлена цього року.

У травні представник Michelin вручив шеф-кухарю Артуро Рівера Мартінесу нагороду від путівника та білу куртку шеф-кухаря, яку він навіть не одягнув, бо був як й завжди надто зайнятий щоденним обсмажуванням м’яса.

У кіоску з тако, розташованому в районі Сан-Рафаель, подають лише чотири страви, але ці чотири тако, як пояснив Мішлен, зроблені абсолютно ідеально.

«Тако Gaonera — виняткове. Тонко нарізане філе яловичини майстерно готується на замовлення, приправлене лише сіллю та вичавленим лаймом», — написав путівник у своєму новому записі.

«У той же час, другий кухар готує чудові кукурудзяні тортильї. Отримана комбінація проста та ідеальна. Іншіх варіантів небагато, але вони чудові, і включають bistec (стейк з яловичини), chuleta (свинячу відбивну) та костилью (яловичі ребра). ). З м’ясом і тортилья такого розміру дует домашніх сальс навряд чи потрібен».

І справді, принаймні за словами Рівери Мартінеса, магія його страв — простота. 

«Секрет у простоті нашого тако. У ньому лише тортилья, червоний або зелений соус, і все. Це саме якість м’яса», — сказав AP Рівера Мартінес, додавши, що «Кока-кола» є ідеальною парою. до його страв Michelin.

Є кілька речей, які вам потрібно знати, якщо ви плануєте відвідати та замовити тако. По-перше, це крихітне місце, де одночасно можуть поміститися лише близько 10 людей, тому, можливо, доведеться чекати надворі, що люди, здається, із задоволенням роблять. Далі це тільки готівка. Але це теж нормально, тому що всі ціни відносно доступні. За даними El Sol de Mexico, стейк тако коштує 53 песо (приблизно 3,17 дол. США), реберце — 82 песо (приблизно 4,90 дол. США), Gaonera — 70 песо (приблизно 4,19 дол. США, а Чоп — ще 82 песо (знову ж таки, трохи менше 5 доларів США).

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв