Ювілейний 20-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival у Києві

Ювілейний 20-й фестиваль Kyiv Food and Wine Festival у Києві

Фестиваль Kyiv Food and Wine Festival розпочинає сезон та буде проведений 18–19 травня у ВДНГ.

Це стане ювілейним 20-м відкриттям у історії проведення фестивалю.

Організатори заходу повідомляють о складі ювілейного Kyiv Food and Wine Festival:

Біля тридцяти провідних українських виноробів нової хвилі, які презентують вина нового сезону. Вина Поділля, Наддніпрянщини, Галичини, Бессарабії та інших регіонів будуть представлені на заході, адже з кожним роком лози стають доросліше, сорти винограду різноманітніші, а вина ще цікавіші.

Великий маркет сиру з презентацією більше ніж 10 крафтових сироварів України та безкоштовною дегустацією.

Дві локації лекторію — окрім вже звичної школи вина, де проходять лекції та дегустації від провідних експертів винної індустрії та презентації новинок від українських виноробів, буде діяти ще й школа сиру, де впродовж двох днів вас будуть навчати сирній культурі кращі сировари країни.

Сирні майстер класи.
Впродовж двох днів будуть проходити сирні майстер класи, де усі бажаючі зможуть долучитися до створення фестивального сиру та опанувати це ремесло самостійно. Взяти участь може будь який гість фестивалю безкоштовно.

Фудкорт з різноманітними смаколиками для усіх Гостей фестивалю.

Фестиваль Kyiv Food and Wine Festival відбудеться 18-19 травня, з 11:00 до 21:00, за адресою — Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 (4 павільйон).

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв