Індія займає третину від найкращих алкогольних брендів у списку 2024 року

Індія займає третину від найкращих алкогольних брендів у списку 2024 року

За даними Клубу мільйонерів Drinks International, Індія зарекомендувала себе як ключовий гравець на світовому ринку алкогольних напоїв, та займає більше третини з 30 найкращих брендів за рівнем продажу у списку 2024 року.

Цьогорічний огляд алкогольних напоїв, обсяги продажів яких рахуються у міліонах ящиків, включає 155 брендів, які зібрані у щорічному огляді Drinks International — щорічний огляд 2024 рік .

У 2023 році бренди зіткнулися з важчим, ніж зазвичай, економічним кліматом: лише 37% отримали зростання обсягів продажів у порівнянні з минулим роком, у той час як 15% залишились без змін, а 48% спостерігали спад.

Проте, у алкогольному секторі 2023 року Індія відзначила активне зростання та розвиток. Лише три з 14 індійських віскі в списку не зазнали зростання обсягів у 2023 році. Країна також відповідальна за третину з 30 найкращих брендів у списку.

Найшвидше зростаючий бренд року, Iconiq White Whisky, був запущений Allied Blenders & Distillers у 2022 році. Рік потому він продав 1,6 мільйона ящиків.

Відомі бренди, як-от Royal Challenge, що виробляється індійською філією Diageo United Spirits, також утрималися й у 2023 році зросли на понад 20%.

Згідно зі звітом Millionaires’ Club, успіх з Індії був не тільки в категорії віскі: три бренді, одна горілка та ром з цієї країни також посіли перше місце в списку.

Тенденція зростання потенціалу Індії на світовому ринку спиртних напоїв не є новою, але, здається, все ще набирає обертів. У 2022 році індійські бренди увійшли до чотирьох із 10 найшвидше зростаючих спиртних напоїв.

Mansion House Brandy, Black Dog whisky, 8PM Premium Black і Royal Challenge увійшли до списку 10 найшвидше зростаючих брендів алкогольних напоїв 2022 року. Усі чотири бренди належать компаніям, що базуються в Індії, що свідчить про зростаючу силу країни на промисловому ринку алкоголю.

Mansion House Brandy від Tilaknagar Industries (+57,8%) і Royal Challenge (+53,2%), індійський бренд віскі, що належить індійському підрозділу Diageo United Spirits, зросли більш ніж на 50% при вже вражаючих обсягах. Зараз обидва бренди вперше перевищили 7 мільйонів ящиків продажу. Якщо зростання збережеться, два бренди можуть розраховувати досягти 10 мільйонів ящиків до наступного року.

В інших країнах Азії Hite Jinro продовжує керувати рейтингом як найкращий світовий бренд алкогольних напоїв у списку Клубу мільйонерів. Незважаючи на те, що у 2023 році обсяги зменшилися порівняно з попереднім роком, йому все одно вдалося перемогти всіх конкурентів.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв