Гордон Рамзі відкриває п'ять ресторанів у хмарочосі Лондон-сіті

Гордон Рамзі відкриває п'ять ресторанів у хмарочосі Лондон-сіті

Гордон Рамзі оголосив, що наступного року він відкриє кілька нових закладів на вулиці Бішопсгейт, 22 у лондонському Сіті.

Хмарочос розмістить п’ять брендів Ramsay, які знаменитий шеф-кухар назвав «важливою віхою для нашого бізнесу».

59-й поверх будівлі має розмістити заклад невимушеної концепції Ramsay Bread Street Kitchen & Bar.

На 60-му поверсі буде Lucky Cat, кулінарна концепція Ramsay, натхненна східною Азією (вже працюють ресторани Lucky Cat у Мейфері, а також у Манчестері та Маямі). Крім того, тут буде коктейльна тераса, звідки відкривається гарний вид на Лондон.

Також на 60-му поверсі буде «столик шеф-кухаря» на 14 місць, який є допоміжним продуктом відомого ресторану Gordon Ramsay у Челсі з трьома зірками Мішлена.

Це нібито зробить нові ресторани Ramsay «найвищими» у Великій Британії, які будуть розташовані приблизно на 269 метрів над вулицями Лондона.

Очікується, що у лютому 2025 року в Бішопсгейті, 22, відкриється Академія Гордона Рамзі, спонсором якої виступає компанія HexClad.

«Ми не лише відкриваємо найвищі кулінарні враження в Лондоні, але й створюємо яскравий кулінарний центр у неймовірному 22 Bishopsgate», — продовжив Рамзі. «Я неймовірно вдячний Barclays та всім нашим партнерам за підтримку, і я дуже пишаюся важкою роботою наших команд».

Хоча інвестиції в приміщення площею 25 000 квадратних футів (біля 7,62 тис. кв. м) є, безумовно, значними, минулого року Ramsay продемонстрував значний оборот, причому звітність за 12 місяців до серпня 2023 року показала зростання на 21,6% до 95,6 мільйонів фунтів стерлінгів.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв