Global Tastemakers 2024 - визначає найкращі ресторани у світі

Global Tastemakers 2024 - визначає найкращі ресторани у світі

ТОП-10 найкращих закладів з усього світу, які були визначені у Global Tastemakers 2024 від Food & Wine.

Друга щорічна премія Global Tastemakers Awards від Food & Wine відзначає справді різноманітний вибір ресторанів у всьому світі, включаючи кафе в іранському стилі в Бомбеї, ресторан на фермі в Найробі, винахідливий тапас-бар у Барселоні, невеликий ізакайя в Токіо , а також піцерію в Казерті. Вибір варіюється від ресторанів із зірками Мішлен з прогресивним дегустаційним меню до невеликих сімейних закладів.

Mérito (Ліма, Перу)

Венесуельський шеф-кухар Хуан Луїс Мартінес працював з Мартіном Берасатегі в Сан-Себастьяні та в DiverXO в Мадриді, перш ніж переїхати до Ліми в 2014 році, щоб працювати під керівництвом Віргіліо Мартінеса в Central. Він залишив Central у 2018 році, щоб відкрити власний ресторан, і з того часу він піднімається на вершину списків «найкращих». Розташований у модному районі Ліми Барранко, ресторан Mérito поєднує елементи перуанської та венесуельської кухні, щоб створити страви, які ґрунтуються на латиноамериканській культурі, але є абсолютно новими.

Petermen (Сідней, Австралія)

Перший ресторан Джоша та Джулі Ніланд, Saint Peter, відкрився у 2016 році й отримав міжнародне визнання, тому було логічно, що їхнє нове відкриття — Petermen, швидко став гастрономічним хітом. Ресторан демонструє екологічно чисті австралійські морепродукти та готує усе від плавця до хвоста. Інноваційність і креативність Ніланд висвітлюються в усіх стравах закладу.

SodaBottleOpenerWala (Бомбей, Індія)

На початку 20 століття зороастрійські іранці стікалися в колоніальний Бомбей, приносячи з собою свою гастрокультуру. До 1960-х років у Бомбеї були сотні іранських кафе, але сьогодні з них залишилася лише невелика частина. SodaBottleOpenerWala повертає химерність цих кафе з друкованою плиткою на підлозі, барвистим вінтажним декором і меню, яке включає іранські страви та індійську вуличну їжу.

Cucina Villana (Руво-ді-Апулія, Італія)

У цьому чарівному ресторані, розташованому в історичній віллі Феніція в невеликому містечку Руво-ді-Пулья, брати Вінченцо та Франческо Монтарулі переосмислюють просту кухню, яка виховувалась у жителів південної Італії протягом століть. Замість повсюдної пасти та піци Cucina Villana пропонує страви з радісним і дивовижним акцентом на овочах і дикорослих травах, таких як розторопша, цикорій і кардон, вирощені на сусідньому півострові Мурге, майстерно представлені у вишуканих стравах. Влітку обстановка ресторану в саду вілли справді чарівна.

Soil (Афіни, Греція)

Soil має дві зірки Мішлена: одну червону та одну зелену за стійкість. Для шеф-кухаря Тасоса Мантіса, який працював у храмах вишуканої кухні, як Гераніум у Копенгагені, все починається в його приватному саду в сусідньому селі Алепохорі. Його дегустаційне меню від ферми до столу поєднує в собі грецькі інгредієнти та смаки з скандинавською чутливістю.

06 Celele (Картахена, Колумбія)

07 La Cocina de Humo (Оахака, Мексика)

08 Indigo (Арекіпа, Перу)

09 Cultiva (Найробі, Кенія)

10 Emazulwini Restaurant (Кейптаун, Південна Африка)

Global Tastemakers — це свято найкращих кулінарних напрямків у США та за кордоном. Понад 180 журналістів, які пишуть про кухню та подорожі проголосувати за їхні улюблені ресторани та бари, міста, готелі, аеропорти, авіалінії та круїзи. Потім, ці результати вивчає експертна комісія для визначення переможців у кожній категорії. У багатьох категоріях GT включає плюс один додатковий заклад, який відібраний вручну експертною групою, щоб виголосити більше кулінарних напрямків. Переглянути всіх переможців за посиланням: foodandwine.com/globaltastemakers

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв