€1 млн у відкриття першої «Реберні» у Польщі інвестує Холдинг !FEST

€1 млн у відкриття першої «Реберні» у Польщі інвестує Холдинг !FEST

Львівський холдинг !FEST повідомив про сумісний проект із польськими партнерами-франчайзі — відкрити у травні 2024 року перший заклад «Реберні» у місті Лодзь у Польщі.

Площа нового закладу у Лодзі становитиме близько 1000 кв. м разом із літньою терасою.

Львівяне вже мають досвід зі роботи зі своїми польськими партнерами щодо розвитку франшизи бренду «П’яна вишня» за межами України і це має бути наступний крок розвитку мережі у Польщі.

«Ми досить довго обирали приміщення, і сподіваємось, що перша «Реберня» за межами України буде ще одним позитивним кейсом у розповсюдженні наших проєктів за кордон», — розповів керівник PR-відділу !FEST Тарас Маселко для forbes.ua

Компанія вирішила не змінювати назву закладу, але внести певні зміни у логотип для нового закордонного ринку. Польська «Реберня» працюватиме під вивіскою Rebernia. Ribs & craft beer. «Оскільки роки роботи підтвердили відмінне поєднання ребер на грилі з крафтовим пивом», — розповів Маселко.

Зазначається, що «Реберня» лишається моноформатом, де основна страва закладу – це ребра на грилі, а решта формується довкола цього основного продукту. Ті продукти, які створюють ідентичність «Реберні», постачатимуть зі Львова. А така сировина, як м’ясо, овочі, звичні складові для приготування страв будуть використовуватись і від місцевих постачальників.

Тарас Маселко додав, що вихід із новим проєктом на іноземні ринки – це завжди більший ризик, але для українських продуктів польський ринок є відносно теплим. Зокрема тому, що бренди, створені у Львові, вже мають певну впізнаваність на території Польщі завдяки активному туризму у попередні роки.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв