Джанаіна Торрес стала найкращою жінкою-шеф-кухарем 2024 року

Джанаіна Торрес стала найкращою жінкою-шеф-кухарем 2024 року

Бразильський шеф-кухар Жанаїна Торрес з ресторану «A Casa do Porco» у Сан-Паулу, була названа найкращою жінкою-кухарем у світі за версією The World’s 50 Best Restaurants.

Це відбулося напередодні вручення нагород, спонсорованих S.Pellegrino та Acqua Panna, яке відбудеться 5 червня в Лас-Вегасі.

Здобувши титул найкращої жінки-кухаря Латинської Америки у 2023 році, Торрес отримала визнання за її кулінарний талант, ділову хватку та альтруїстичну соціальну роботу з цим визнанням як найкращої жінки-кухаря на світовому рівні, вже лише через рік.

У своїй рідній Бразилії шеф-кухар, відомий як «Леді Ягуар» (Dona Onça), відкрила свій знаменитий «A Casa do Porco» у 2015 році. Відтоді ресторан отримав світове визнання своєю кухнею та винахідливим підходом до бразильської гастрономії. В той час як 12-те місце у списку найкращих ресторанів світу, безсумнівно, виправдовувало у ресторані встановлення високих цін, Торрес завжди був соціально активною і вирішила утримувати доступні ціни, щоб забезпечити якомога ширший доступ до її кухні.

Цей соціальний підхід є обізнаність Торрес з її непростого минулого в центрі Сан-Паулу, де в 11 років вона продавала одяг своєї матері від дверей до дверей. Пізніше, вона прийшла у світ кулінарії через свою першу справу — бар «Dona Onça», а потім навчання на сомельє. Ресторан «A Casa do Porco» вона відкрила разом зі своїм, тепер вже колишнім чоловіком, Джефферсоном Руедою.

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв