Disfrutar було визнано найкращим рестораном світу 2024 року

Disfrutar було визнано найкращим рестораном світу 2024 року

Рейтинг 50 найкращих ресторанів світу 2024 року був оприлюднений у середу, 5 червня, на яскравій церемонії нагородження, що відбулася в Wynn Las Vegas.

У 22-му щорічному рейтингу The World’s 50 Best Restaurants 2024, від S.Pellegrino & Acqua Panna, представлені ресторани з 26 країн світу та п’яти континентів.

Найкращим рестораном світу у рейтингу The World’s 50 Best Restaurants 2024 був визначений іспанський ресторан Disfrutar з Барселони.

Шеф-кухарі Оріол Кастро, Едуард Шатрух і Матеу Касаньяс мають багато причин святкувати це. рік. Крім відзначення 10-річчя ресторану, вони також отримали найвищі відзнаки рейтингу. Disfrutar було визнано найкращим рестораном світу 2024 року за підтримки S.Pellegrino & Acqua Panna. Це гастрономічне тріо також везе додому ще один трофей у номінації «Найкращий ресторан Європи 2024».

Кастро, Хатруч і Касаньяс зустрілися в El Bulli, перш ніж відкрити Disfrutar у 2014 році. У закладі пропонуються два паралельних меню з 30 страв: класичне та фестивальне.

Також, до п’яти найкращих ресторанів світу увійшли:

2 — ще один іспанський ресторан Asador Etxebarri, розташований в тихому баскському селі Atxondo, під керуванням шеф-кухаря Віктора Аргуінсоніза.

3 — ресторан Table від Bruno Verjus з Парижу, Франція.

4 — Diverxo у Мадриді, Іспанія під керівництвом відомого шеф-кухаря Дабіза Муньоса.

5 — ресторан Maido, Ліма, Перу відомого шеф-кухаря Міцухару «Міча» Цумура.

Подивитися повну церемою нагородження за посиланням:

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв