Братство лисих у Тернополі від Тараса Ковальчука

Братство лисих у Тернополі  від Тараса Ковальчука

Як повідомив інтернет-сайт новин Тернопіля «Терміново» відомий тернопільський ресторатор Тарас Ковальчук (заклади “Лисий” і “Леліва”) створив релігійної організації “Братство Лисих”, для можливості обійти постанову кабміну щодо «карантину вихідного дня».

За словами Тараса Ковальчука: “Скажу чесно, я ще в понеділок розумів, що готуватись треба до найгіршого варіанту, адже влада у Києві не дуже чує бізнес та людей загалом, тому почали готуватись до двох сценаріїв.

1. Пікети, протести на національному рівні. Спробувати достукатись до влади та пояснити, що логіки карантину вихідного дня нема. Краще закрити все тоді на 14 днів, але реально все на повний локдаун і Епіцентр також з Сільпо, АТБ та аптеками, видача лише через вікно. Ну і від дому не далі чим на 500 метрів. Тоді може буде результат, а не ці пів дії. На жаль, не почули…

2. Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати, у нових умовах. Почали дивитись на досвід інших країн. Запало в око Польща (сама релігійна країна Європи) та фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилось церкви не треба, треба просто релігійну організацію.

Тому сьогодні 12.11.2020 десять однодумців на загальних зборах проголосували про створення релігійної організації “Братство Лисих” та затвердження статуту.

Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві – трапезна, Лисий – храм.

Відповідно до ст. 35 Конституції України: «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність».

Також ми пропонуємо паломницькі тури у Тернопіль, навіть на вихідні! Лисий це не зовнішній вигляд – це стан душі! Ну і ми не уточняємо хто де Лисий!”, — написав Тарас Ковальчук на своїй сторінці у мережі.

Отставить отзыв