Bocuse d’Or Ukraine

Bocuse d’Or Ukraine

Bocuse d’Or нарешті на Україні. Як було опубліковано на офіційній сторінці Bocuse d’Or Ukraine Academy Ukraine у соціальних мережах, престижний кулінарний конкурс буде проводитись і в Україні.

«Це здавалось неможливим, але ми зробили це. Головний конкурс для майстрів високої кухні Bocuse d’Or — відтепер проходитиме в Україні.⠀

Менше ніж через рік Золотий Бокюз відбудеться у Києві. Саме туди з’їдуться найкращі кухарі з різних куточків світу, щоб продемонструвати свої таланти на очах численної публіки, та мати нагоду опинитися на фіналі у Ліоні — столиці конкурсу.⠀

Перемога не тільки відкриває перспективи для самого учасника, а й підіймати загальний культурний престиж країни, привертаючиувагу до її національної кухні.⠀

Ми пишаємося тим, що нарешті зможемо розпочати гастрономічний шлях України у цьому конкурсі.⠀Приєднуйтесь, слідкуйте за оновленнями і ми будемо творити кулінарну історію разом».

Організатором і генеральним директором Bocuse d’Or в Україні є керівник гастрономічної консалтингової компанії GastroConsulting, Євген Корольов, який багато років проробив шеф-кухарем за кордоном і знову повернувся в Україну.

Президентом Bocuse d’Or Ukraine призначено Юрія Ковриженка, відомого українського шеф-кухаря, тренера кулінарної збірної України.

У вересні 2021 року в міжнародному виставковому центрі відбудеться український відбірковий тур міжнародного конкурсу Bocuse d’Or Ukraine 2021, переможець якого буде захищати честь України в європейському півфіналі в 2022 році.

Отставить отзыв