Безплатний путівник про рослинну кулінарію для ресторанів і кафе

Безплатний путівник про рослинну кулінарію для ресторанів і кафе

Новий путівник для закладів харчування містить всю необхідну інформацію про приготування, введення до меню та маркетинг веганських страв

Путівник, опублікований українським некомерційним проєктом UA Plant-Based, містить всі базові знання про приготування страв із рослинних продуктів.

Окрім розділів про замінники інгредієнтів тваринного походження, переваги рослинного харчування та неймінг страв, гайдбук має таблицю з усіма наявними в Україні виробниками та дистриб’юторами рослинних альтернатив. Він призначений для власників, менеджерів і шеф-кухарів ресторанів, котрі помітили попит на рослинні страви серед клієнтів та зацікавлені у введені їх до свого меню. 

Чимало досліджень вказують на те, що глобальне зменшення споживання продуктів тваринного походження є одним зі способів запобігти майбутнім пандеміям, зменшити наслідки кліматичної кризи й втрати біорізноманіття, а також покращити загальний стан здоров’я людей.

Водночас експерти переконані, що рослинна кухня є однією з ключових тенденцій сучасної гастрономії, передовсім через попит зі сторони споживачів. Рослинні страви й продукти стають трендовими, смачними та вишуканими, і керують цим процесом саме інвестори й ресторатори: наприклад, американський заклад Eleven Madison Park з трьома зірками Michelin був зачинений під час пандемії, але пізніше відкрився вже з цілком рослинним меню. 

Подібна тенденція поширюється світом: згідно з нещодавнім дослідженням, понад 3 мільйони українців визнали, що свідомо зменшують кількість м’яса у своєму раціоні, і майже 39% вважають, що потрібно збільшувати кількість рослинних страв у закладах харчування. Координаторка проєкту UA Plant-Based Алевтина Козачок коментує:

«Метою кампанії є спонукати українські бізнеси долучитися до руху, який вже поширився усім світом. Ми створили цей путівник, щоб надихнути й полегшити цей процес власникам ресторанів і кафе, адже саме вони задають тренди в приготуванні страв. Чим більше рослинних опцій буде в меню закладів, тим скоріше ми знайдемо золоту середину між смачною їжею та збереженням нашої планети й здоров’я. Тим паче це ще й можливість привабити нову аудиторію та збільшити прибуток!»

Безплатно завантажити путівник можна на сайті кампанії UA Plant-Based: https://uaplantbased.com.ua/ebooks/restaurant-guidebook

Отставить отзыв