Безкоштовний онлайн-курсу “Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн”

Безкоштовний онлайн-курсу “Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн”

Місцевий бізнес є дуже важливим для розвитку нашого суспільства, але глобальна пандемія внесла свої корективи і примусила власників бізнесу швидше адаптуватись до нових умов. Не дивно, що внаслідок пандемії наше використання технологій просунулося вперед на п’ять-десять років за стільки ж місяців — прискорюючи тенденції, які ми вже відчували як в секторі роздрібної торгівлі, так й за його межами.

Наразі особливо потрібні цифрові навички, щоб розвивати свій бізнес, просувати свою кар’єру чи навіть для відпочинку. Google прагне допомогти в цьому, надаючи безкоштовне навчання, інструменти і досвід.

В рамках зобов’язань Google підтримувати місцевий бізнес в Україні і допомогти йому розкрити свій потенціал за допомогою технологій, інструментів і навчальних ресурсів Google, ми раді сьогодні представити другий етап безкоштовного онлайн-курсу «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн», який розроблено спеціально для малого та середнього туристичного бізнесу (включно з готельно-ресторанним сектором).

Першу серію тренінгів курсу було успішно проведено навесні цього року, і 98% учасників відмітили його практичність і корисність. Вони також підтвердили, що ¾ навичок можна імплементувати для розвитку бізнесу вже впродовж курсу.

Упродовж курсу учасники дізнаються, як розширити свій бізнес, створити та розвивати сайт компанії, а також використовувати цифрові інструменти для маркетингу та налаштування робочих процесів.

Курс складається із 7 щотижневих онлайн-тренінгів, на вас чекають 18 годин практичних занять від експертів із реклами, соціальних медіа, оптимізації сайтів, фотографування та інструментів Google. Курс побудований таким чином, що підходить як для початківців, так і для досвідчених онлайн-підприємців.

Перше заняття відбудеться вже 9 вересня 2021 року о 16.00.

Більше інформації про онлайн-курс — Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн 

Все фото и видеоматериалы получены из открытых публичных источников, представлены исключительно в ознакомительных целях и принадлежат их Владельцам
Отставить отзыв