Закрили легендарне кафе "Гранат" в Одесі

Закрили легендарне кафе "Гранат" в Одесі

В Одесі, на вулиці Катерининській, 1 закрили знаменитий у місті заклад кафе «Гранат», який працював понад десять років. Лаунж-кафе закрили назавжди і приміщення здається в оренду.

Після початку повномасштабної війни 2022 року власники закладу призупинили його роботу, оскільки центр міста в цьому місці було перекрито для відвідувачів.

Після цього заклад відновив роботу і пропрацював майже аж до кінця 2023 року. Однак у результаті таки закрився.

Це місце свого часу було дуже популярним та майже легендарним у місті. Тут можна було поспівати в караоке, «потусити» вночі, покурити кальян і познайомитися з іноземцем, зокрема з чоловіками країн Близького Сходу. У 2010-ті, щоб потрапити до закладу, потрібно було бронювати місця заздалегідь.

Кафе неодноразово потрапляло у скандали, так у 2014 році його перевірила Ольга Фреймут. Завдяки впровадженому в колектив «таємному агенту», ведуча пішла прямо на кухню, де панував повний бардак, хаос та бруд. У туалеті закладу погано пахло, а в раковині валялося волосся та опалі пелюстки квітів. Інтер’єр телеведуча охарактеризувала як «Пшонка-style». У результаті шокована ведуча поставила лише один плюс закладу – за гарну їжу.

2016 року там сталася стрілянина. А 2020 року заклад вирішив попрацювати до карантину. Хоча штрафу так і не було.

Більше того, кафе не бентежило те, що воно захопило чимало тратуру своїм літнім майданчиком. Але, усе має свій початок і закінчення, навіть якщо це й «Гранат» — як то, про це кажуть в Одесі)

Усі представлені фото та відео матеріали отримані з відкритих публічних джерел, належать їх Власникам і публікуються виключно для ознайомлення читачів та не мають будь-якого комерційного використання.

Отставить отзыв